Паркетна дошка Австрія

123 
123 

У чому секрет популярності паркету з Австрії?

Австрійську паркетну дошку високо цінують покупці у всьому світі. Такої довіри продукція заслужила завдяки особливому відношенню виробнику до якості. Бренди ретельно відбирають матеріал для виготовлення дошки, використовують сучасне обладнання та унікальні технології обробки деревини. Виробники з Австрії ретельно розглядають матеріал з погляду характеристик та властивостей за різних умов експлуатації. Ретельна робота спеціалістів дозволяє досягти високого результату, пропонуючи покупцям довговічну паркетну дошку.

Австрійці приділяють увагу наступним аспектам:

  • напрямку волокон деревини;
  • стійкості до вологості та перепадів температури;
  • стійкість до деформації паркетної дошки;
  • якості захисних складів;
  • точності розмірів.

Для паркетної дошки з Австрії застосовується лазерна техніка контролю геометрії підлогового покриття, що дозволяє досягти максимальної точності та прямих ліній. Паркет має мінімальне відхилення 0,05 мм. Це найнижчий показник серед європейських виробників.

Чому варто купити паркетну дошку з Австрії?

Секрет австрійського паркету у природному сушінні матеріалу. Декілька місяців дошки знаходяться під сонцем, у традиційних умовах. Тільки потім пластини потрапляють на камеру, де на дбайливому режимі завершується сушіння. Завдяки спеціальним технологіям виробництва та високому контролю якості паркет з Австрії прослужить не менше 30 років навіть за складних умов експлуатації.

Купівля австрійського паркету у Києві — це вигідне вкладення коштів, адже покриття для підлоги відрізняється надійністю і довговічністю. Це чудовий матеріал для дому, комерційних організацій. Покриття має особливу стійкість. Ціна на паркетну дошку за високої якості досить демократична. На панелі більше 10 відтінків для вимогливих клієнтів.

Читати все