Паркетна дошка Індонезія

12 
12 

Чому варто купити паркет із Індонезії?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» рекомендує вибирати індонезійську паркетну дошку клієнтам, які віддають перевагу преміальним матеріалам та оригінальному дизайну. Азіатські виробники роблять пакет з екзотичних порід дерев, що виросли у тропічних лісах. Використовують гевею, махагон, мербау. Можна зустріти колекції з дуба та горіха.

З усього каталогу виділяється дошка паркетна з Індонезії. Тропічні породи дерева мають неймовірно красиву деревину, яка привносить в інтер'єр нотки розкоші та комфорту. Покриття для підлоги виглядає вишукано, що підкреслює смак господаря. Неймовірно красиві відтінки паркету дозволяють підібрати матеріал під будь-який інтер'єр і формат приміщення.

Де купити паркетну дошку з Індонезії?

Вибрати якісний та довговічний матеріал для підлоги, ви можете у нашому магазині. Паркет у Києві представлений індонезійським брендом Brand Wood. Дошка має тришарову структуру, найвищої якості виконання. Споживачі люблять колекції цього виробника за багаторівневу перевірку якості на кожному з етапів виготовлення дошки.

Вибираючи індонезійський паркет із мербау, ви отримуєте тверде та довговічне покриття. Деревина має незвичайні та рідкісні відтінки з вишневими та червоними тонами. З часом дошки змінюють колір, набуваючи більш насиченого забарвлення. Деревина відрізняється високим вмістом натуральних масел, тому їй не страшно розсихання і пліснява.

Паркет з американського горіха виділяється незвичайним малюнком та гарним відтінком. За характеристиками схожий з дубом, маючи високу міцність і стійкість. Індонезійський паркет із гевеї стійкий до високої вологості. Матеріал стійкий до високих навантажень, механічних пошкоджень.

Всі ці види паркету доступні в «Світ Підлоги та Декору». Ціна на паркетну дошку вища, ніж у інших виробників. Це пояснюється дорогими породами дерева, які використовуються для створення колекцій. Матеріал відноситься до люксової категорії.

Читати все