Паркетна дошка Фінляндія

Паркетна дошка з Фінляндії визнана еталоном якості та стилю підлогових покриттів. Виробники цієї країни займають високі рядки в рейтингах найкращих матеріалів для підлоги. Фінська продукція відрізняється високотехнологічністю, довговічністю, відповідає європейським стандартам. Дизайн паркету завжди оновлюється: разом із класичними серіями з'являються сучасні, навіяні свіжими інтер'єрними трендами.

4 причини, чому варто купити фінський паркет:

  1. дошка не деформується та зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації;
  2. для виготовлення матеріалу використовують місцеву сировину з екологічно чистих скандинавських лісів, а також екзотичні породи — мербау, венге;
  3. використання південних порід дерев як верхнього шару, деревини сосни — в основі, що дозволяє створити міцну фінську паркетну дошку з оригінальним дизайном;
  4. широка палітра кольорів та багатий вибір фактур.

Фінський паркет у Києві

«Світ Підлоги та Декору» ви можете купити скандинавську паркетну дошку із традиційної деревини та екзотичних порід дерев. Серед покупців популярний паркет із дуба, ясена. Для любителів екзотичних порід — дошка з мербау та американського горіха. У колекції представлений класичний та сучасний дизайн з натуральними відтінками, а також висвітленими або затемненими поверхнями.

Фінський паркет в Україні використовують для дому, офісу, особистих кабінетів та оформлення комерційних закладів. Скандинавський матеріал високо цінується серед дизайнерів. Розкішна стать підкреслює загальну концепцію простору, а також розкриває благородний смак господарів.

Читати все