Паркетна дошка Німеччина

Німецька продукція завжди була зразком якості. Не стала винятком і паркетна дошка із Німеччини. Технології, розроблені німецькими фахівцями, використовують у всьому світі. Якість продукції відображається на увазі до кожної деталі на всіх етапах виробництва.

Чому варто купити німецьку паркетну дошку?

Вибираючи покриття для дому або бізнесу, клієнт хоче отримати якісний матеріал, який виправдає вкладення коштів. Паркет із Німеччини — це:

  • підбір кращої сировини з благородних порід дерева;
  • завжди нові технології, великий вибір дизайну та тривалий термін експлуатації;
  • відповідність стандартам безпеки та гігієни, які в Німеччині вищі, ніж у всій Європі;
  • при виготовленні дошки застосовуються лише екологічні методи, кожен етап виробництва має сертифікацію;
  • інноваційний захист від стирання.

Окремо варто згадати декор паркетної дошки німецького виробництва. Бренди використовують багату палітру відтінків, що дозволяє підібрати матеріал під будь-який інтер'єр. Природну красу деревини доповнено сучасними технологіями обробки. Тонування білим, штучне старіння, затемнення. Покриваються дошки оліями або лаками, що захищають деревину від зовнішніх впливів та зберігають її природну красу.

Скільки коштує паркет із Німеччини в Україні?

Колекції німецької паркетної дошки — це завжди вишуканий дизайн та висока якість. Купуючи підлоговий матеріал з Німеччини, ви отримуєте довговічне та зносостійке покриття. Ціна на паркет із Німеччини вища, ніж у інших виробників. Такі ціни відповідають високим характеристикам продукту.

Позитивні відгуки на паркетну дошку Haro зробили бренд популярним серед звичайних клієнтів, дизайнерів та фахівців із укладання підлогових покриттів. Матеріал стійкий до високих навантажень, приємний під час ходіння. Від зносу захищають інноваційні покриття. Для виготовлення дошки використовують дуб, клен, модрину, горіх.

Читати все