Темно-рудий ламінат

Купити ламінат темно-рудий в магазині «Світ Підлоги та Декору»

Темно-рудий ламінат ― це універсальний колір покриття для підлоги, що буде чудово виглядати майже в будь-який інтер'єр. Він добре гармонує з елементами дизайну та підходить для таких стилів як, наприклад, хай-тек чи модерн. Цей колір також можна використовувати і в різних приміщеннях, не тільки в простих будинках, але в заміських будинках, офісах або залах. Але при виборі ламінату темно-рудого слід враховувати, що дане покриття для підлоги взагалі не поєднується з холодними відтінками блакитного і синього, фіолетового та іншими подібними кольорами. Зате темно-рудий чудово виглядає поруч із теплими відтінками на кшталт помаранчевого, зеленого або теракотового. 

Ламінат темно-рудий у сучасному інтер'єрі

Класичним варіантом для поєднання з темно-рудим можна вважати темно-коричневий. Зазначимо, що цей ламінат не переносить сильних контрастів, тому всі інші елементи дизайну повинні бути максимально наближені до теплих відтінків. Психологи вважають, що ламінат рудого та темно-рудого кольору покращує настрій та наповнює життєвою енергією. Даний ламінат – найкраще рішення, якщо ви хотіли б додати в дизайн інтер'єру трохи сонця та кольору.

Де варто купити ламінат темно-рудий

У нашому каталозі ви зможете знайти темно-рудий ламінат всілякої товщини, фаски, дизайну та вибрати одного з багатьох виробників. Вибрати та купити ламінат у Києві за допомогою великого асортименту у нас буде найкращим рішенням. Все через якість та кількість нашого товару, через приємні та чуйні менеджери та вигідні ціни. Адже ціна на ламінат відіграє свою роль, чи не так?

Читати все