Ламінат червоне дерево

12 
12 

Купити ламінат червоне дерево ― в магазині «Світ Підлоги та Декору»

Даний ламінат має безліч червоно-коричневих відтінків, які не бояться знебарвлення і блищатимуть своєю відполірованою поверхнею. Серед найцікавіших та найпопулярніших видів червоного дерева варто назвати мербау, махагон та сандал. Перші два види коштують менше для виробництва, тому і попит на них перевищує попит на інші моделі. Вам слід відповідально підходити до вибору даного виду ламінату. Підлоги подібного забарвлення будуть чудовим вибором для витончених та аристократичних інтер'єрів, вибрати їх можна не тільки для просторої квартирки, але й для більшого заміського особняка.

Ламінат червоного дерева в сучасному інтер'єрі

У наш час моделі подібного вигляду вирізняються красивою текстурою та великою кількістю відтінків. Разом з ним ситуація в приміщенні буде виглядати елітно і розкішно. Натуральне червоне дерево – еталон аристократизму та предмет люкс-класу. Цей ламінат здивує вас не лише естетичними характеристиками, а й експлуатаційними. До того ж, ціна на цей ламінат вважається досить вигідною та доступною, хоча масив червоного дерева має неймовірну вартість. Що стосується кольорової гами, то в палітрі ви зможете вибрати від темно-червоних до світло-рожевих. 

Де варто купити ламінат червоного дерева

У нашому каталозі ви зможете знайти червоне дерево ламінат всілякої товщини, фаски, дизайну та вибрати одного з багатьох виробників. Вибрати та купити ламінат у Києві за допомогою великого асортименту у нас буде найкращим рішенням. Все через якість та кількість нашого товару, через приємні та чуйні менеджери та вигідні ціни. Адже ціна на ламінат відіграє свою роль, чи не так?

Читати все