Натуральний ламінат

Купити натуральний ламінат ― в магазині «Світ Підлоги та Декору»

У наш час натуральний ламінат став одним із найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Його вирішують приймати не тільки як вид підлогового покриттів, але і для виготовлення таких речей як фасади та полотна. Для виготовлення даного ламінату використовують особливу плитку ДСП, при створенні якої застосовують високий тиск та унікальний клей. У сировину також додають всілякі присадки, що не дають матеріалу розбухнути та забезпечують йому покращену міцність.

Натуральний ламінат у сучасному інтер'єрі

У натурального ламінату є також ряд переваг, які ми просто не можемо не перерахувати, це допоможе вам зробити рішення про його покупку:

  • Він порівняно недорого коштує;
  • Має привабливий зовнішній вигляд і ніяк не поступається дорожчим типам підлогових покриттів для підлоги;
  • Відрізняється великим асортиментом кольорів та відтінків, композицій та візерунків. Все це допоможе зробити вам найкращий з можливих інтер'єрів для вашої оселі;
  • Легкий укладання і не потребує серйозної підготовки;
  • Дуже стійкий до стирання або пошкоджень, досить міцний і не реагує на зміни температури або вологи, не може спалахнути;
  • Екологічні моделі натурального ламінату є абсолютно безпечними.

Де варто купити натуральний ламінат

У нашому каталозі ви зможете знайти натуральний ламінат всілякої товщини, фаски, дизайну і також вибрати одного з багатьох виробників. Вибрати та купити ламінат у Києві за допомогою великого асортименту у нас буде найкращим рішенням. Все через якість та кількість нашого товару, через приємні та чуйні менеджери та вигідні ціни. Адже ціна на ламінат відіграє свою роль, чи не так?

Читати все