Вибілений ламінат

Купити вибілений ламінат ― в магазині «Світ Підлоги та Декору»

Якщо ви хочете додати у свій інтер'єр трохи свіжості та створити унікальний та особливий образ для спальні чи вітальні? Як же вибрати щось серед багатьох варіантів підлогових покриттів? Вибілений ламінат стане найкращим варіантом для вас та вашої статі.

Вибілений ламінат у сучасному інтер'єрі

Вибілений ламінат має масу відтінків, від світло-бежевого до молочно-білого. Деякі люди вважають, що на підлозі цього відтінку будуть легко помітні пил та бруд. Так, бруд, розлучення і пил буде видно, але вже точно не більше, ніж на інших покриттях для підлоги. Пил же цей вид підлоги, що ламінує, зробить непомітною, якщо ще й підібрати ідеальний тон. Вибілений ламінат, як, втім, і білий, здатний візуально зробити кімнату більше, додавши при цьому більше світла та домашнього затишку.

Де варто купити вибілений ламінат

Якщо ви хочете купити вибілений ламінат у місті Києві, то найкраще це зробити саме через наш інтернет магазин. Так як ми зможемо порадувати вас солідним асортиментом, приємним обслуговуванням і, звичайно ж, вигідною і справедливою ціною на вибілений ламінат. Всі ваші покупки різних видів ламінованої підлоги в Києві стануть ще простіше і приємніше.

Читати все