Темно-сірий ламінат

Купити темно-сірий ламінат ― в магазині «Світ Підлоги та Декору»

В останні роки покриття для підлоги вишневого або кольору мореного дуба не настільки популярні як раніше. Усі шукають якоїсь іншої альтернативи, якою може стати темно-сірий ламінат. Цей ламінат може мати дерев'яний малюнок і фактуру, або блищати глянцем. Все залежить від стилю інтер'єру, від цього залежить і подальший вибір покриття для підлоги.

Темно-сірий ламінат у сучасному інтер'єрі

Під час створення ідеального інтер'єру з використанням даного ламінату слід звертати увагу на деталі. Саме ламінат і навколишні деталі здатні створити щось прекрасне та унікальне. Ламінат темно-сірий має також низку інших переваг:

  • Подібні кольори умиротворююче впливають на людину, що допомагає їй швидше перебудуватися після напруги або важкого робочого дня;
  • Світліші відтінки дозволять візуально розширити простір кімнати;
  • Підходить майже до будь-якого стилю, що наближає до звання універсального ламінату.

Де варто купити темно-сірий ламінат

У нашому каталозі ви зможете знайти ламінат темно-сірий всілякої товщини, фаски, дизайну та вибрати одного з багатьох виробників. Вибрати та купити ламінат у Києві за допомогою великого асортименту у нас буде найкращим рішенням. Все через якість та кількість нашого товару, через приємні та чуйні менеджери та вигідні ціни. Адже ціна на ламінат відіграє свою роль, чи не так?

Читати все