Шпалери класичні

Класичний стиль шпалер в інтер'єрі

Класика в оформленні приміщень завжди розглядатиметься як щось високе, гармонійне та вишукане. Її риси властиві як традиційним інтер'єрам, і сучасним. Найчастіше класичний дизайн передбачає використання світлих тонів в обробці та виборі меблів.

Риси класичних шпалер:

  • симетричні візерунки, що повторюються;
  • світлі тони: білий, бежевий, пісочний, серед темних популярні — коричневий, синій;
  • витонченість ліній, декору;
  • використання 1-2 відтінків в одній моделі.

Для класичних колекцій можна використовувати яскраві кольори, контрастні рішення. Найчастіше для цього підбирають насичені темні відтінки. В інших випадках дизайн спокійний та стриманий. Завдяки цій характеристиці таку обробку підбирають як для спалень, так і кабінетів. Класичні шпалери у вітальні доречні для створення елегантної та вишуканої обстановки.

Для класичного інтер'єру підбирайте шпалери з малюнком дамаск, з вензелями, рослинним орнаментом. Популярні плавні лінії, завитки. Шпалери в смужку підкреслять строгий та стриманий стиль. Їх варто підбирати, коли головним акцентом у кімнаті виступають меблі.

Де купити класичні шпалери?

В Україні можна замовити шпалери онлайн легко з будь-якого міста. Достатньо зайти на сайт mirpola-dekora.com.ua. Серед традиційних моделей полотна з популярними принтами: рослинним візерунком, дамаском, вертикальною смужкою. На вибір матеріали на вінілової, паперової та флізеліновій основі.

У Києві відкрито шоурум «Світ Підлоги та Декору», в якому ви зможете знайти шпалери для стін недорого, а також дизайнерські та преміальні моделі для поціновувачів розкішного інтер'єру.

Читати все