Шпалери античний стиль

Виробники шпалер в античному стилі надихаються спадщиною Стародавньої Греції та Риму. Дизайнери копіюють елементи старовинних будівель, переосмислюють роботу майстрів давнини.

Відмінні риси античного стилю в інтер'єрі

Для грецького стилю характерні строгість та витонченість ліній. Римляни та греки цінували гарні форми та симетрію. Саме в епоху античності з'явилося поняття золотого перерізу, що лягло в основу дизайну. Саме тому всі елементи в інтер'єрі гармоніюватимуть між собою. Сучасні дизайнери вміло поєднують у просторі нові віяння та античні мотиви.

Щоб передати всю красу інтер'єру, варто правильно підібрати шпалери в античному стилі. Основні риси:

  • Переважають світлі відтінки сірого, коричневого, бежевого кольору.
  • Плавні переходи кольорів. Малюнок не контрастує із загальним тлом, а найчастіше зливається, створюючи єдину картину.
  • Наявність позолочених елементів. Візерунок на шпалерах може бути підкреслений лініями у відтінках благородних металів.
  • Дизайнери використовують елементи мозаїки, венеціанської штукатурки, гобеленів.

Головне правило античного стилю – mdash; відсутність недоладності і несмаку. Все має бути єдиним, гармонійним і акуратним. Таке оформлення підійде для любителів класичних інтер'єрів у світлій кольоровій гамі.

Де купити шпалери в античному стилі?

«Світ Підлоги та Декору» — це інтернет-магазин оздоблювальних матеріалів, в якому ви знайдете шпалери на ваш смак. Тут представлені провідні виробники із Європи. Зручний формат пошуку рулонів за стилем, кольором, матеріалом. Античні шпалери представлені як у класичному оформленні, так і у форматі фотошпалер. Ви можете використовувати декілька моделей для оздоблення приміщення.

У каталозі представлені щільні вінілові шпалери, флізелінові та паперові шпалери, що дихають. Широкий асортимент допоможе знайти саме те оформлення, яке підкреслить загальний задум інтер'єру, формат приміщення та задовольнить побажання господарів. Полотна прослужать довго, зберігаючи відтінки, міцність матеріалу та красу стін.

Читати все