Шпалери фрески

Шпалери фрески – це нове слово у дизайні інтер'єрів різних житлових та супутніх побутових приміщень. Такий декор дозволяє створити оригінальну та ефектну атмосферу в кімнаті у сучасному чи класичному стилі. У нас можна купити шпалери фрески від найкращих виробників за вигідними цінами.

Що таке шпалери фрески

Справжня фреска – це різновид художнього розпису стін, який виконується вручну по мокрій штукатурці. Згодом зображення висихає та покривається напівпрозорим мінеральним нальотом, що дозволяє надовго зберегти початкову красу малюнка. Натуральні фрески на стіну – задоволення не з дешевих, тому такий декор доступний виключно забезпеченим людям, та й часу на високохудожній розпис одного квадратного метра витрачається багато. Як альтернатива використовуються шпалери під фреску, які максимально точно імітують не тільки зображення, а й фактуру різних матеріалів.

Сучасні технології дозволяють надрукувати якісний малюнок та відтворити до найдрібніших деталей будь-який сюжет із епохи класицизму, античності чи ренесансу. Особливою увагою користуються фрески у сучасному стилі, які імітують тропічні пейзажі чи морські глибини.

Використання шпалер фресок в інтер'єрі дає безліч можливостей та переваг:

  • Ефектний і незабутній зовнішній вигляд завдяки високій якості друку. Точна передача класичних орнаментів, художніх зображень та палітри відтінків дозволяє створити автентичний інтер'єр «під старовину».
  • Вибір зображення обмежується лише фантазією замовника, що дає практично нескінченні можливості для декоративного оформлення приміщень.
  • Висока якість виготовлення. Провідні виробники змогли досягти майже 100% імітації натуральних фресок не лише за кольором і малюнком, а й за текстурою матеріалу.
  • Універсальність. Такими фотошпалери можна прикрашати стіни та стелі.
  • Практичність. Шпалери, стилізовані під фрески, легко очищаються від пилу та інших побутових забруднень вологою губкою без застосування побутової хімії.

Доступна ціна на шпалери фрески (порівняно з оригіналом) дозволяє відносно бюджетно створити вишуканий інтер'єр у приміщенні в будь-якому стилі, починаючи від класики, що не старіє, і закінчуючи оригінальними етнічними мотивами.

Чому варто купити шпалери фрески у нашому магазині

Наш інтернет-магазин MirPola-Dekora пропонує своїм постійним та новим клієнтам скористатися такими перевагами:

  • Широкий асортимент продукції в онлайн каталозі з детальним фото кожної позиції для простоти та зручності вибору.
  • Еталонна якість від відомих виробників.
  • Доступні ціни за рахунок великих прямих поставок без посередників.
  • Постійні розпродажі, сезонні знижки та акції.

Щоб вигідно купити фотошпалери фрески, оформлюйте замовлення онлайн на сайті або телефонуйте нашим консультантам за вказаними телефонами.

Читати все