Підкладка Isoplaat (Ісоплат), Естонія

На необроблену і непокриту спеціальною підкладкою підлогу жоден фахівець не вкладе ні ламінат, ні лінолеум. Це зумовлено низкою причин: внаслідок відсутності зіткнення з «чорновою» поверхнею покриття не пліснявіє, не піддається надмірному впливу вологи, не деформується, крім того, підкладка забезпечує додаткову тепло- та звукоізоляцію.

Кожен вид підкладки забезпечує максимальний результат у виконанні будь-якої однієї функції. Так, підкладка isoplaat (або підкладка "тихий хід" виробництва Польщі, забезпечує високу звукоізоляцію, заглушаючи звуки кроків і дверей, що ляскають). Однак це не єдиний аргумент на користь вибору підкладки ізоплат.

Цей теплоізолюючий матеріал є максимально натуральним, а тому безпечним. Ви можете сміливо використовувати підкладку isoplaat у будь-якому житловому приміщенні, оскільки вони складаються з деревних волокон, а для їх з'єднання використовуються природні смоли, які входять до складу деревини. Загалом підкладка під ламінат isoplaat призначена для укладання під покриття для підлоги, але її можна використовувати і для утеплення і шумоізоляції стін і стель. Екологічно чиста підкладка isoplaat дозволить вашій підлозі та стінам «дихати», створюючи теплу та затишну атмосферу в будинку. Крім того, вона чудово виправить невеликі нерівності поверхонь, і вам не доведеться їх додатково вирівнювати. Найкращий результат досягається при укладанні підкладки. isoplaat під ламінат, тому що саме ламінат вважається найбільш "шумним". декоративним покриттям для підлоги.

Дізнайтеся більше про переваги та способи використання цієї підкладки у наших менеджерів. Залишіть свій номер телефону – і ми обов'язково передзвонимо. Зверніть увагу: ціна на товар «підкладка isoplaat» залежить від товщини листа, що коливається від 4 до 25 мм.

 

Підкладка під ламінат Isoplaat ціна Київ

Читати все