Масивна дошка Porta Vita (Порта Віта), Італія-Україна

123 
123 

Шанувальники природної краси для   створення в приміщенні атмосфери витонченості, шляхетності, особливого затишку у поєднанні з шиком для покриття підлоги можуть використовувати паркетну дошку Порта Віта. Для виготовлення даного виду паркету використовуються лише цілісні листяні породи.

Переваги паркету Порта Віта

Масивна дошка Porta Vita, виготовлена на новітньому устаткуванні за найсучаснішими технологіями, на фабриці проходить весь цикл обробки: шліфування, покриття олією та лаком. Відрізняє паркет Порта Віта від існуючих видів покриття підлоги:

  • якість;
  • висока екологічність;
  • індивідуальність;
  • ексклюзивність;
  • практичність.

Екологічність деревини, яка використовується для виготовлення паркету, підтверджується сертифікатами якості. Німецька олія, якою паркетна плита покривається на фабриці, виготовлено  на основі натуральної рослинної олії з додаванням воску. Біоциди та консерванти не виявлені у складі олії. Завдяки  покриття натуральним маслом паркет не висихає, не вбирає вологу і служить протягом багатьох років.

Різноманітність малюнків та відтінків різних порід дерев, будь то дуб, черешня, клен або ясен, дає покупцю ексклюзивну можливість замовити саме те дерево, яке підкреслить унікальність дизайну будинку, створить здорову атмосферу. Витонченість текстури, елегантність відтінків підкреслити та презентабельність приміщення.

При всіх своїх унікальних якостях паркетна дошка проста в догляді, легко чиститься вологою ганчіркою, пошкоджена поверхня відновлюється невеликою кількістю масла.

Масивна дошка Porta Vita Київ пропонується в широкому асортименті на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору», купити паркет Porta Vita можна за оптовими та роздрібними цінами, консультанти магазину дадуть повну інформацію щодо укладання, догляду та доставки товару в будь-який населений пункт України.

Масивна дошка з Дуба, Ясеня - гладка шліфована поверхня покрита масло-віском Osmo в 2 шари на вибір матовим 3062 або шовковисто-матовим 3032, з фаскою з 4-х сторін (розмір фаски 2,5 мм).

 

Читати все