Масивна дошка Pacioli (Пачіолі), Італія

12 
12 

При ремонті або новому будівництві будинку до вибору підлогового покриття ставляться особливо ретельно, адже підлога укладається ґрунтовно, на тривалий час.

Найнадійнішою найкрасивішою вважається дерев'яна підлога, паркет-підлога з дерева. Безперечно, тут лідирує дуб. 

Найкращим рішенням  при виборі матеріалу для підлоги буде підлогове покриття пачіолі.

Чому масивна дошка

Якщо стоїть питання, що вибрати паркет або масивну дошку, слід уважно ознайомитися з достоїнствами кожного покриття. Масивна дошка, безумовно, виграє в розмірах, а значить, її легше і швидше укладати, а згодом і демонтувати, але при цьому вона зберігає всі переваги паркету.

Масивна дошка pacioli візуально нічим не відрізняється від традиційного паркету.

Дизайнера, технологи, конструктори  італійської компанії трепетно ставляться до того, щоб їхня продукція завжди була на перших позиціях щодо світових продажів, тому контроль якості є сходинкою до чергового успіху.

Унікальні якості італійського покриття

  • Паркет pacioli виготовляється тільки з добірних дерев, процес його виготовлення контролюється від зрубу, розпилювання до шліфування та фарбування.
  • Малюнок масивної дошки pacioli практично неможливо відрізнити від зрізу натурального дерева.
  • Різноманітність декорів вражає своєю креативністю, вишуканістю та здатна задовольнити запити найвибагливіших покупців.
  • Міцність матеріалу, стійкість підлоги до стирання гарантують надійність зовнішнього вигляду на довгі не роки, а десятиліття.
  • При необхідності паркет можна шліфувати, адже ширина верхнього шару – 7мм.

Ціна масивної дошки pacioli в Києві, запропонованої на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» досить розумна та демократична. Купити масивну дошку pacioli за оптовими цінами та в роздріб з доставкою можна як у Києві, так і по всій Україні.

Читати все