Масивна дошка Віковий дуб (Україна)

1234 
1234 

Дуб завжди втілює вічність, надійність, гарантію. Підлога з дуба - це ознака вишуканості. Незалежно від стилю, будь то класика чи модерн, мінімалізм чи хай-тек, дубова підлога завжди буде окрасою приміщення.

Багато підлогових полотн імітують дуб, але передати його теплоту, аромат лісу не можуть.

При виборі покриття для підлоги інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» рекомендує найкращий бренд під назвою масивна дошка віковий дуб.

Чому саме цей бренд

  • Паркет віковий дуб - покриття, яке можна укладати прямо з магазину, достатньо зняти пакувальну плівку. Продукція спеціально упаковують, щоб зберегти масляно-воскове покриття, нанесене на масивну дошку віковий дуб.
  • Наявність чотиристоронньої фаски гарантує щільне прилягання поверхонь.
  • Завдяки восковому шару дубова підлога стійок у бруді та волозі спеціальна обробка гарантує стійкість дерев'яної підлоги до плісняви, гнилі та нашестя комах.
  • Незважаючи на те, що при виготовленні дошки застосовуються клеї та смоли, дубове покриття відповідає всім вимогам екологічності, і може застосовуватись у дитячих та медичних закладах.
  • Міцність та високий рівень прохідності та стійкості до стирання гарантують термін служби покриття протягом 30 років.
  • При необхідності паркет чудово шліфується, покривається воском.

Ціна масивної дошки віковий дуб, представленої в нашому магазині доступна широким верствам населення.

Купити масивну дошку віковий дуб можна за оптовими та роздрібними цінами з доставкою під парадне в Києві. У віддалені райони товар відправляється «Новою поштою»

Для оформлення замовлення слід залишити заявку на сайті або по телефону, досвідчені. консультанти не тільки розрахують необхідні розміри підлоги, але й порадять комплектуючі в тон вашої статі.

Увага! Паркет Віковий Дуб не рекомендується встановлюватися в приміщеннях, де планується система «теплої підлоги»

Читати все