Брашована паркетна дошка

Що таке брашована паркетна дошка?

Брашований паркет — це дошка з дорогих порід дерев, поверхня якої старіє. Роблять це твердою щіткою, тому метод має штучний характер. Англійською мовою інструмент звучить як "браш", що й дало назву способу оформлення паркетної дошки.

Щітка знімає верхні, м'які шари деревини, оголюючи рельєфну поверхню річних кілець. Метод обробки розкриває красу натурального матеріалу. Стара підлога виглядає благородно і розкішно. Такий матеріал люблять використовувати дизайнери. Його вписують у класичний та сучасний інтер'єр, підкреслюючи індивідуальні нотки в оформленні простору.

Особливості:

  • брашовану паркетну дошку роблять із дуба, ясеня, горіха, венге, з деревини із середньо-м'якими волокнами;
  • метод не застосовують до бука, вишні, вільхи, адже у них дуже ніжна структура деревного волокна.

Брашована паркетна дошка з дуба — найпопулярніший варіант у клієнтів «Світ Підлоги та Декору». Гарну фактуру породи підкреслює штучне старіння, виконане металевою щіткою. Виробники пропонують готовий варіант з обробкою. Поверхня може бути шорсткою або з яскраво вираженими кільцями.

Ціна брашованої паркетної дошки

Виробники пропонують класичні колекції, а також покриття для підлоги з ефектом старіння. Вартість паркетної дошки залежить від бренду, технічних параметрів, деревини та способу обробки. Брашована дошка підкреслює шляхетність натуральної підлоги, розкриває характер приміщення та смак власника.

Замовити паркет у темних тонах або у світлій палітрі варто у компанії «Світ Підлоги та Декору». Якісні матеріали для підлоги, які прослужать роками. Такою підлогою приємно ходити босоніж, відчуваючи рельєфність покриття з дерева.

Читати все