Матова паркетна дошка

Матова паркетна дошка — один із популярних запитів наших клієнтів при виборі покриття для підлоги. Популярність неглянсової поверхні пояснюється універсальним дизайном. Дошка виглядає натурально, не привертає увагу до себе, підкреслює красу природного матеріалу.

Для створення матової дерев'яної підлоги виробники використовують спеціальні лаки. Матова поверхня облагороджує навіть старий паркет, тому вибір на користь цього варіанту для багатьох дизайнерів та господарів нерухомості очевидний.

Чому варто купити матову паркетну дошку?

Перевага матового покриття:

  • універсальний варіант для будь-якого стилю інтер'єру та формату приміщення;
  • відсутність зайвих відблисків;
  • лакові поверхні швидко зношуються, а матові надовго зберігають презентабельний вигляд;
  • простий догляд за підлогою, що не вимагає стерильної чистоти;
  • не видно подряпин на поверхні.

Купуючи паркетну дошку з матовою поверхнею, ви позбавляєте себе від клопоту, пов'язаного з укладанням та експлуатацією дорогого матеріалу. Дерево зберігає природну красу, малюнок та відтінок. Покриття для підлоги виглядає красиво, благородно, підкреслює розкішну обстановку сучасного і класичного інтер'єру.

Де купити паркетну дошку з матовим покриттям в Україні?

«Світ Підлоги та Декору» — інтернет-магазин якісної паркетної дошки. У каталозі представлено понад 17 виробників із базовими колекціями підлогових покриттів. Паркет з Фінляндії, Німеччини, Польщі та інших країн допоможе знайти оптимальний варіант для оформлення вашої оселі, комерційної площі. Міцний матеріал витримує високі навантаження, зберігаючи природну красу дерев'яної підлоги. Матове покриття робить дошку натуральною, стильною та привабливою.

Читати все