Клейова паркетна дошка

Клейовий спосіб з'єднання дошки вважається традиційним, трудомістким та складним у виконанні. Але цього методу є свої переваги, тому вибираючи тип з'єднання паркетної дошки, зважте все за і проти.

Особливості клейового з'єднання

Замковий спосіб вибирають коли хочуть прискорити монтажні роботи. Цей варіант дозволяє швидко, акуратно викласти фінішне покриття, готове до експлуатації після укладання дошки. Цей варіант люблять за можливість заміни окремих планок, що вийшли з експлуатації.

Клейове з'єднання вимагає підготовки основи під паркетну дошку. Підбирають фанеру, яка забезпечує надійне зчеплення. Технологія укладання вимагає дотримання температурного та вологого режиму, щоб роботи були виконані якісно.

Клейовий процес вважається складним та трудомістким, що потребує досвіду та майстерності працівників. Виправити помилки практично неможливо. А вводять в експлуатацію паркетну підлогу лише через 12 годин, а іноді й через 2 дні.

Усі складнощі виправдовує довга служба підлогового покриття. Замкові дошки повністю змінюють за 15 років. Таке покриття не шліфують повторно, не покривають лаком. А підлога, яка укладала клейовим способом підлягає реставрації.

Купити паркетну дошку з клейовим способом з'єднання — це означає зробити внесок у довговічну та красиву підлогу, яку можна реставрувати, покривати новим лаком. Такі колекції обирають для будинків, котеджів, які будують для всієї родини.

Де купити паркетну дошку з клейовим з'єднанням?

«Світ Підлоги та Декору» пропонує паркет на замку та клеї. Менеджери магазину розкажуть про переваги та недоліки кожного методу, що допоможе зробити правильний вибір. У колекції паркетної дошки представлені дорогі породи дерев, світла та темна палітра, виразна фактура від провідних виробників Європи та Азії. В інтернет-магазині підібрано бюджетні моделі та елітну паркетну дошку.

Читати все