Замкова паркетна дошка

Сучасні технології пропонують кілька варіантів укладання та з'єднання паркетної дошки. Одним із надійних способів є — замковий. Його застосовують без використання клею, при цьому укладання буде довговічним, а поява щілин зведена до мінімуму.

Чому варто купити замкову паркетну дошку?

За структурою цей вид паркету не відрізняється від колекцій з іншим способом з'єднання. Це міцний та довговічний матеріал для фінішного покриття для підлоги. Виробник зберігає всю красу натурального дерева.

Паркетні дошки із замковим з'єднанням мають ряд переваг:

  • укладання відбувається без попередньої наклейки планки на основу — це економить час та гроші;
  • якщо планка деформувалася під час експлуатації, її можна замінити на нову дошку;
  • дошка має високу стабільність, що вигідно відрізняє її від інших підлогових покриттів;
  • великий вибір деревини, фактур, кольорів та дизайну.

Замкова паркетна дошка прослужить 15-20 років, радуючи красивим малюнком та надійним покриттям. Це зручний та універсальний варіант для тих, хто цінує красу натурального дерева, при цьому хоче скоротити час на укладання дощок.

Види замкових з'єднань паркетної дошки

Виробники пропонують 3 способи фіксації ламелей:

  • «Шип паз» — найстаріший і найпростіший метод, коли на планках є шипи та пази, які легко скріплюються, створюючи єдину поверхню.
  • T-Lock або Click — на паркетних дошках розташовані елементи, що з'єднуються у замок. Покриття з таким типом кріплення здатне витримати до 800 кг навантаження. Міцна конструкція замку не потребує використання клею чи основи.
  • 5G — інноваційна вставка, що забезпечує надійне зчеплення між паркетними дошками. Це гнучкий замок, зручний в експлуатації.

Купити сучасну паркетну дошку із замковим з'єднанням в Україні ви можете, вибравши колір, матеріал та розміри в «Світ підлоги та Декору».

Читати все