Паркетна дошка White Wood (Вайт Вуд), Україна

12 
12 
Паркетная доска White Wood в выставочном зале

White Wood — це українська компанія, що базується у Харкові. Фабрика виробляє інженерну та паркетну дошку. Перевага цього бренду – повний цикл роботи з деревним матеріалом, що забезпечує повний контроль якості на всіх етапах виробництва. Такий підхід дозволяє створювати продукцію світового рівня.

Інженерна дошка — це різновид паркету, що з'явився порівняно недавно. Матеріал набирає популярності серед власників будинків та любителів натуральної деревини в обробці. Дана модель поєднує переваги масиву та паркетної дошки, при цьому має доступну ціну.

Паркетна дошка від White Wood має кілька шарів, що забезпечує міцність та довговічність. Верхній — шляхетна порода дерева, а під нею розташовані нашарування з березової фанери, що забезпечує стабілізацію планки. Нижній шар має ребра жорсткості, які посилюють міцність та довговічність покриття.

5 причин, чому варто купити паркетну дошку українського виробництва:

  1. візуально не відрізняється від масивної дошки — це таке саме натуральне покриття, як і інші колекції;
  2. міцна і надійна підлога, стійка до навантажень, за цими характеристиками матеріал перевершує паркетну дошку;
  3. надійне укладання за рахунок з'єднання шип-паз;
  4. довговічність — покриття для підлоги прослужить 30 років без ремонту;
  5. можна шліфувати кілька разів, що дозволить оновлювати лакове покриття та зберегти красу матеріалу.

Купити паркетну дошку від White Wood в Києві стоїть в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». У каталозі зібрано колекцію з натуральних та оригінальних відтінків, які впишуться у розроблений дизайн інтер'єру.

Читати все