Паркетна дошка Grabo (Грабо), Угорщина

12 
12 
Паркетна дошка Baltic Wood

Угорський концерн Grabo сьогодні є одним з лідируючих брендів у виробництві підлогових покриттів, що поєднують у собі прийнятну вартість та високу якість. Такого результату було досягнуто внаслідок ретельної роботи фахівців компанії. Високоякісна паркетна дошка Grabo, ціна якої є дуже демократичною, стала популярною і у нас.

Правильне дизайнерське рішення

Grabo – це зразок правильного поєднання ефективних технологій виробництва та якісних матеріалів виготовлення. Верхній шар виробу складається із тонкого зрізу натуральної деревини дерева. Для виробництва використовується деревина порід, що виростають у центральній частині Європи: клен, вишня, бук, дуб, черешня, ясен тощо.

Застосування у виготовленні деревини дерев європейських порід  дозволило оптимізувати собівартість продукції, оскільки немає необхідності транспортування сировини з інших країн і континентів. В результаті споживач отримує недорогий та дуже якісний продукт.

Паркетна дошка Grabo представлена в широкому асортименті. Кожна колекція включає десятки різноманітних рішень дизайну кожної породи дерева: дуб Натур, дуб Тренд, дуб Бургундський, дуб Рустік, дуб Бургундський Антик і т.д.

Завдяки тому, що паркетна дошка Grabo Київ вражає своєю різноманітністю відтінків та фактур, кожен покупець зможе знайти для себе той вигляд, який ідеально підходитиме під інтер'єр його будинку.

Якість паркетної дошки Grabo

Паркетна дошка Grabo виготовляється за умов суворого дотримання численних критеріїв якості. Саме завдяки контролю якості на всіх стадіях виробництва, починаючи від відбору сировини для виготовлення та закінчуючи перевіркою характеристик готової продукції, вдається досягти високого ступеня надійності та дуже тривалого гарантійного терміну експлуатації виробу.
Придбати паркетну дошку Grabo ви можете у нашому магазині.

Читати все