Паркетна дошка Polarwood (Поларвуд), Фінляндія-Росія

12 
12 

Паркетна дошка Rolarwood російського виробництва має дуже високий рівень якості, що відповідає світовим стандартам. Про це свідчить той факт, що завод, на якому виробляється підлогове покриття Rolarwood, оснащений найсучаснішим європейським обладнанням і у виробництві дошки використовуються тільки перевірені технології.

Технологія виробництва Роlarwood – жорсткий контроль якості

У процесі виробництва Поларвуд застосовується жорстка, налагоджена до дрібниць система контролю якості. При цьому, на такий високоякісний товар, як паркетна дошка Rolarwood, ціна анітрохи не завищена, а навпаки дуже демократична. При виробництві покриття Rolarwood компанія виробник здійснює тільки дбайливе використання природних матеріалів. ресурсів, проте при цьому для виготовлення своєї продукції не використовує жодної синтетичної речовини. Завдяки цьому Поларвуд славиться екологічно чистою продукцією.

Паркетна дошка Rolarwood має складну структуру, що складається з декількох шарів. Завдяки тому, що у всіх шарах деревні волокна мають довгий перпендикулярний хід, відбувається збільшення показників міцності. Виконуючий функцію стабілізатора нижній шар, виробляється, в основному, з берези, а шар середній, що приймає на себе все основне навантаження, виробляється з хвойних порід дерев.

Зовні паркетна дошка для підлоги Рolarwood покривається 5 шарами Upotop лаку, який є абсолютно екологічно чистим. Може також використовуватися олія Ecotop. Завдяки такій методиці підлога стає несприйнятливою до стирання, ультрафіолетовим променям, термічним впливам. Це обумовлює такий великий гарантійний термін, який дає виробник покриття для підлоги Поларвуд на свою продукцію – 20 років.

Дизайн паркетної дошки Rolarwood

В основному паркетна дошка Rolarwood має дизайн, представлений європейськими класичними породами дерев. Явну перевагу серед них займають різні сорти ясена, дуба та бука. Всі дизайни підлогового покриття Rolarwood умовно можна розділити на односмугові та трисмугові покриття.

Всі дошки мають унікальну замкову систему Realloc, конструкція якої дозволяє за лічені хвилини робити укладку підлоги абсолютно в будь-якому приміщенні. І при цьому робити це може навіть людина, яка не має жодного досвіду у укладанні підлоги.

Ціни на паркетну дошку Polarwood

Читати все