Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life

Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life – підлогове покриття для цінителів якості та надійності. Вона виготовляється виключно з натурального дерева, використовуючи лише ті компоненти, які відповідають вимогам екологічних стандартів. Паркетна дошка Barlinek  має особливу конфігурацію функціональних особливостей, яка включає:

  • стійкість до деформацій;
  • стійкість до хімічних та механічних пошкоджень, ударів, появи подряпин;
  • відмінна акустична та термічна регуляція;
  • простота укладання.

1-смугова паркетна дошка Barlinek Tastes of Life, завдяки тому, що зроблена виключно з натуральної деревини, здатна значною мірою впливати на мікроклімат приміщення, адже дерево має гігроскопічні характеристики, а значить – вбирає вологу з повітряного простору.

Паркетна дошка Barlinek Tastes of Life універсальна у плані застосування, її можна використовувати і в житлових, і в громадських приміщеннях. Більше того, її можна і потрібно застосовувати в дитячих садках та дитячих кімнатах, тому що ця паркетна дошка абсолютно безпечна. Колекція не просто так названа «Смаки життя» - своїм динамічним дизайном, неперевершеною фактурою, енергетикою натурального дерева вона справді пробуджує нові емоції та почуття, бажання жити та діяти.

Купити паркетну дошку Barlinek Tastes of Life

Читати все