Паркетна дошка Serifoglu (Шерифоглу), Туреччина

123 
123 
Паркет дошка Serifoglu у виставковому залі

Створити інтер'єр приміщення, в якому пануватиме гідність, витонченість, краса, незалежно від стилю меблів, легко за допомогою покриття для підлоги турецької компанії Serifoglu.

Паркетна дошка serifoglu є продуктом застосування сучасних технологій, найсуворішого дотримання стандартів якості, використання тільки натуральної деревини, що дозволило зайняти їй чільне місце на світовому ринку.

У чому секрет популярності турецького покриття шеріфлор

Використання екзотичних сортів деревини, таких як дуб, бук, мерабу, венге, саплі, варіювання їх твердістю, дозволило випускати продукцію навіть для приміщень, які мають особливе навантаження.

Ультрафіолетове, багатошарове нанесення лаку, а потім і олії, що не містять шкідливих речовин, також стало гарантією зносостійкості та міцності.

Тангенціальний і осьовий розпил дерева ліг в основу унікальності, завдяки чому паркет дошка serifogluмає неповторний малюнок, зберігаючи всі переваги підлогового паркетного покриття:

  • довговічність;
  • екологічність;
  • простота догляду;
  • зносостійкість;
  • вологостійкість;
  • простота монтажу та демонтажу.

Укладання паркетної дошки може зайнятися навіть нефахівцем, замкове з'єднання Lock Connect дозволяє монтувати і демонтувати підлогу, не використовуючи клей.

Паркетна дошка serifoglu в Києві представлена великою колекцією на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору». Особливою родзинкою цієї колекції є абсолютно чорне покриття, що дозволяє створювати ексклюзивний дизайн приміщення. з використанням грою контрастів.

Ви можете купити паркетну дошку serifoglu, не виходячи з дому. Достатньо зателефонувати по магазину або залишити заявку на сайті і все. Далі працюватимуть менеджери, які допоможуть правильно вибрати розмір паркетної дошки, кількість та оформлять доставку прямо до вашого парадного до будь-якої точки України.

Читати все