Ламінат фаска 2V

123 
123 

Вибираючи ламінат для дому чи офісу, важливо ознайомитись з усіма характеристиками матеріалу. Виробники покриття для підлоги регулярно вдосконалюють матеріал, щоб зробити його міцним, довговічним і красивим. Однією з таких характеристик є фаска.

Чим відрізняється ламінат із фаскою 2V від інших моделей?

Ламінат з фаскою є покриттям зі скошеною кромкою, поглибленням. Таке технологічне рішення робить матеріал схожим на паркет. На заводах поглиблення одержують шляхом пресування. Глибина фаски може становити до 3,5 мм.

Скоси з 2 сторін підкреслюють красу покриття для підлоги. Матеріал нагадує натуральні дошки, виготовлені з цінних порід дерев. Якщо ламелі підібрані стандартної ширини, підлога буде нагадувати дощату поверхню. Для отримання ефекту паркету підбирають вужчі моделі.

Щоб візуально подовжити приміщення, варто купити ламінат із фаскою 2V. Для цього матеріал викладають вздовж довгої стінки. Для розширення простору лінії фасок повинні бути паралельно короткої стіни. Про такі секрети знає кожен дизайнер.

У чому переваги ламінату з фаскою 2V?

В інтернет-магазині покриття для підлоги ламінат з фаскою користується широким попитом. Виробники ретельно обробляють скоси, покриваючи їх воском та захисними засобами, щоб унеможливити попадання води, бруду та інших речовин.

Ламінат з фаскою 2V у Києві має низку особливостей:

  • більш стійкий до навантажень;
  • не сприйнятливий до перепадів температури у приміщеннях;
  • термін експлуатації збільшується на 5 років;
  • на такій підлозі не помітні дефекти.

Вибрати недорогий ламінат за прийнятною ціною ви можете в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». В асортименті з 2 кромками представлений ламінат 32 та 34 класу для дому та комерційних приміщень від провідних виробників підлогових покриттів з Німеччини та Бельгії.

Читати все