Ламінат фаска 4V

Прагнучи зробити ламінат більше подібним до натурального дерев'яного покриття підлоги, виробники стали експериментувати з оформленням матеріалу. Однією із знахідок стало використання фасок, скосів по краях виробу. Шляхом пресування виробники одержують на поверхні канавки у вигляді літери V. Фаску роблять із 2 або 4 сторін.

У чому особливість ламінату з фаскою 4V?

Якщо купити ламінат із фаскою 4V, то підлога буде нагадувати поверхню, вимощену натуральними дошками. Приміщення, в якому є таке покриття, набуває красивого зовнішнього вигляду, виглядає дорого і представницько. Ефектно підкреслені лінії підлоги розкриють дизайнерський задум.

Переваги ламінату з фаскою 4V:

  • кромка ретельно оброблена та виконана під фактуру та відтінок матеріалу;
  • скіс робиться шляхом пресування, що не змінює структури покриття;
  • матеріал легко доглядати, не боячись бруду і прямого контакту з водою;
  • підвищується естетична краса статі;
  • витримує більше навантажень, не гуляє, на ньому не з'являються мікротріщини.

Ламінат із 4 фасками прослужить довше, ніж інші варіанти покриттів. Зовнішній вигляд матеріалу зберігає свою первісну красу. Покупка такого матеріалу — вигідне вкладення коштів.

Де купити ламінат з фаскою 4V у Києві?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» — це великий вибір підлогових покриттів для дому та офісу. Тут представлені матеріали від перевірених брендів, які зарекомендували споживачів. Більшість виробників випускає колекції ламінату з 4 фасками, пропонуючи класичний та сучасний дизайн під будь-який формат приміщення.

У каталозі є ламінат 32, 33 та 34 класи. Матеріал можна підібрати для приміщень з високою прохідністю та щоденними навантаженнями на підлогу. Покриття стійке до стирання, зберігає бездоганний зовнішній вигляд та красивий дерев'яний візерунок.

Читати все