Ламінат Rooms Suite

12 
12 

У 2013 році фірма Kronotex випустила новинкуламінат rooms suite, який поповнив унікальні колекції підлогових покриттів Rooms. Нова колекція відрізняється класичним виготовленням дерев'яної дошки, односмугової, товщина якої 8мм, що має чотиристоронню фаску V-подібної форми, і високою екологічністю.

Ламінат rooms колекція suite, що імітує деревину горіха, бука, модрини, створена для прикраси житлових приміщень, що не мають сильних навантажень. Особлива, дуже гарна текстура покриття. дозволить не лише візуально збільшити площу будинку за рахунок кольору, а й створити неповторний інтер'єр. Особливу неповторність ламінату Rooms Suite надає матове покриття з автентичним тисненням.

Компанія Kronotex гарантує, що ці покриття, що мають найвищий клас безпеки і мають сертифікат екологічної якості «Блакитний ангел», будуть служити 25 років.

Зробити покупку ексклюзивного ламінату можна, не виходячи із дому. Достатньо залишити заявку на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору». Кваліфіковані консультанти допоможуть розрахувати необхідну кількість смуг, порадять супутні укладання деталі та оформлять замовлення, яке може бути доставлено до будь-якого куточку України.

Ламінат Rooms Suite купити у Києві

Читати все