Штори на кухню

Штори для кухні – пошиття у Києві, зручно та швидко

На кухні штори виконують не лише естетичну роль. Кухонні штори повинні захищати господарів від надміру активного сонця та цікавих очей. Крім того, в малогабаритних кухнях, які найчастіше такими є, для таких кухонь краще все замовити кухонні штори для візуального збільшення простору.

Яка модель найкраще підійде для пошиття штор для кухні.

Непоганим варіантом для оформлення кухні стануть римські штори. Такі штори дуже прості та зручні, а їхній ненав'язливий вигляд чудово впишеться в інтер'єр вашої кухні.

Для того щоб впустити в кухню більше світла, краще вибрати напівпрозорі тканини. Відмінним рішенням стане пошиття штор для кухні, це розкриє всю неповторність та оригінальність вашого смаку.

Виграшно виглядатимуть на кухні та гардини-панелі. Гардини зручні тим, що вони бувають як вузькі, і широкі. Крім того, гардини, що збігаються за тоном з відтінком стін, стануть чудовим доповненням та прикрасою вашої кухні.

Безпрограшним варіантом стануть штори для кухні на люверсах. Люверси – це пластикові кільця, на які одягаються штори. Такі штори дуже зручні у використанні. Вони складаються у веселі складки та чудово прикрашаються прихватами, защипами, грою з кольором та фактурою.

Якщо у вас простора кухня, відмінним варіантом для її прикраси стануть французькі штори. Як і все французьке, ці штори неймовірно вишукані. Крім того, вони чудово драпіруються, створюючи тим самим відчуття неймовірної розкоші та затишку.

Австрійські штори стануть для вас ідеальним рішенням, якщо ви ніяк не можете вибрати між французькими та римськими, адже ці штори поєднують у собі пишність перших та лаконічність останніх. Такі моделі шиються з атласу, шовку, органзи та декоруються шнурами з розкішними кистями наприкінці.

Святковий вигляд кухні-їдальні сміливо можна надати за допомогою ламбрекен. Найцікавіше, що така прикраса підійде під будь-який інтер'єр вашої кухні: від сільської до королівської.

Найкраща тканина для штори на кухню на замовлення

Головна мета, поставлена перед кухонними шторами – легке прання та мінімальне забруднення. Для шанувальників натуральних матеріалів добре підійдуть штори з льону, бавовни, шовку. Але ми рекомендуємо вам звернути увагу на штори з деяким відсотком додавання домішок. Сучасні домішки мають брудовідштовхуючий ефект і захищають тканину від займання, що є для кухні дуже актуальним.

Крім естетичної функції, штори повинні пропускати сонячні промені і повітря, виготовлятися з вогнетривких тканин, що легко обробляються.

Рекомендації, наведені вам у цій статті, допоможуть визначитися з тими шторами, які ви хотіли б спостерігати у своїй кухні. Зручність та витонченість – два основні підходи до вибору та замовлення кухонних штор. Саме ці критерії стануть вирішальними під час вибору штор.

Прорахунок вартості штор для кухні

Римка, де 1,60 м - це довжина карниза, а 1,60 м - висота.

1. Тканина – 1,7 м/пог. * 410 грн. = 697 грн.
2. Римський механізм = 1200 грн.
3. Липучка = 33 грн.
4. Пошиття = 390 грн.
5. Монтаж = 220 грн.
Разом: 2540 грн.

Або

1. Тканина легка (гардина) – 5 м/пог. * 150 грн. = 750 грн.
2. Тканина щільна (портьєри) – 3 м/пог. * 550 грн. = 1650 грн.
3. Карниз стельовий, подвійний 2500 мм. (білий, пластиковий) = 150 грн.
4. Тесьма драпірувальна 8 м. х 15 грн. = 120 грн.
5. Пошиття = 350 грн.
6. Монтаж = 225 грн.
Разом: 3245 грн.

Штори на кухню