Штори в спальню

Роль дизайну штор для спальні та інтер'єру кімнати

Спальна кімната, мабуть, одне із найзручніших приміщень у будинку. Адже кімната, в якій ми відпочиваємо, просто не може бути некомфортною. Велика відповідальність за комфорт спальні покладається на предмет інтер'єру, як штори.

До підбору пошиття штор для спальні треба ставитись вкрай відповідально, адже гармонійно обрані штори забезпечать вас затишком, а не надто вдалі принесуть дискомфорт.

Ви можете замовити штори для спальні у Києві в інтернет-магазині, вже з готових варіантів виробів.

Функція кольору у загальному вигляді спальні

Існує кілька рекомендацій щодо вибору колірного оформлення штор для спальні. Насамперед необхідно дотримуватися єдності в оформленні. Особливо це стосується текстилю. Але не обов'язково підбирати колірну гаму один на один. Достатньо, щоб відтінок штор збігався з кольором покривала, наприклад, чи килима. Крім того, весь стиль спальної кімнати потрібно витримати в єдиному кольорі. Але повного збігу кольору краще уникнути, а погратися з його відтінками та близькими по переходу тонами. Крім того, вибираючи штори для спальні на замовлення, необхідно враховувати освітленість приміщення. Для сонячної спальні ідеально підійдуть штори з холодними відтінками, а темну спальню прикрасять теплі тони.

Дизайн штор для спальні та загальний стиль кімнати

Штори для спальні потрібно вибирати відповідно до її стильового оформлення. Наприклад, для спалень з функціональними меблями найкраще підійдуть прості штори, без кількох шарів. У той же час, у спальні, стилізованій під XIX століття, такі штори виглядатимуть вкрай безглуздо. У такому разі краще здійснити пошиття штор у спальню з ламбрекенами, пишними шарами.

Не тільки колір важливий при виборі штор. Немаловажну роль грає і матеріал, з якого вони пошиті. Так, щільні тканини найкраще підійдуть у спальні, стилізовані під королівський стиль, адже саме в такому інтер'єрі вони виглядатимуть найдоречніше. Необхідно пам'ятати, що щільні тканини підійдуть для просторого великого приміщення, а маленьке приміщення візуально вони зменшать ще більше.

Для маленької спальні підійдуть найлегші і ненав'язливі штори. Найкращим рішенням для такої спальні стануть вироби з льону та бавовни.

Підбираючи штори, не забудьте врахувати форму вікна. Стандартні прямокутні вікна дозволяють експериментувати з будь-яким видом штор, а ось віконні прорізи незвичайного типу такої можливості не залишають. До таких прорізів ідеально підійдуть рулонні штори для спальні на замовлення.

Наявність балкона у спальні ускладнює ситуацію. В даному випадку штори мало бути просто красивими, вони повинні бути також функціональними. До розряду функціональних штор легко можна віднести нитяні і римські штори. Такі штори легко піднімати для частого відвідування балкону.

В оформленні спальні штори грають далеко не останню роль. Вдало підібрані штори є запорукою затишку та комфорту вашої кімнати.

Прорахунок вартості штор для спальні

1. Тканина легка (гардина) – 5 м/пог. * 310 грн. = 1550 грн.
2. Тканина щільна (портьєри) – 4 м/пог. * 600 грн. = 2400 грн.
3. Карниз стельовий, подвійний 2500 мм. (білий, пластиковий) = 150 грн.
4. Тесьма драпірувальна 9 м. х 15 грн. = 135 грн.
5. Пошиття = 400 грн.
6. Монтаж = 225 грн.
Разом: 4860 грн.

Штори для спальні