Фактура фресок

Загальні особливості всіх типів матеріалів фресок:

  • Максимальний розмір одного незбираного полотна без стику 195 см х 315 см;
  • Товщина полотен до 1 мм;
  • Спеціальна технологія монтажу без стику між полотнами;
  • Простота монтажу: фрески наклеюються на стіни та стелі за принципом поклеювання флізелінових шпалер;
  • Екологічна безпека: усі фрески виготовляються із екологічно чистих матеріалів;
  • Зносостійкість та універсальність застосування.

За допомогою великого каталогу фресок можна підібрати зображення, яке вигідно підкреслить ваш стиль в інтер'єрі, а дизайнери компанії допоможуть знайти відповідний, бажаний сюжет у потрібному розмірі та кольорі.

VECCHIO

Основа фактури фресок «Vecchio» - матеріал із класичними неоднорідними тріщинами, що імітують старіння. Фактура дозволяє штучно "старити" стіни, досягти ефекту реального розтріскування від часу стін і за рахунок цього зробити зображення більш об'ємним. Рекомендується для внутрішнього оздоблення приватних та громадських інтер'єрів.

VECCHIO GOLD

Основа фактури фресок "Vecchio Gold" - матеріал із заливкою класичних тріщин під золото. Найдрібніші блискучі лусочки золота надають фактурі цінності, а інтер'єру респектабельності. Особлива технологія монтажу дозволяє зробити стики непомітними та, відповідно, виготовляти фрески великих розмірів, створюючи видимість єдиного полотна. Таким чином, фрески на фактурі «Vecchio Gold» після монтажу виглядають як безшовна оштукатурена поверхня. Рекомендується для внутрішнього оздоблення приватних та громадських інтер'єрів.

VECCHIO SILVER

Основа фактури фресок "Vecchio Silver" - матеріал із заливкою класичних тріщин під срібло. Найдрібніші блискучі лусочки срібла надають фактурі цінності, а інтер'єру респектабельності. Особлива технологія монтажу дозволяє зробити стики непомітними та, відповідно, виготовляти фрески великих розмірів, створюючи видимість єдиного полотна. Таким чином, фрески на фактурі «Vecchio Silver» після монтажу виглядають як безшовна оштукатурена поверхня. Рекомендується для внутрішнього оздоблення приватних та громадських інтер'єрів.

PORCELLANA

Основа фактури фресок «Porcellana» - рівний матовий матеріал з розсипом дрібних та неглибоких напівпрозорих порцелянових тріщин. Полегшена фактура створює враження кераміки з розписом, що потріскалася від часу, і застосовується для стилізації приватних і громадських інтер'єрів. Фрески на цій фактурі дозволять перетворити звичайний інтер'єр на рафіноване житлове приміщення.

PORCELLANA GOLD

Основа фактури фресок «Porcellana Gold» - рівний матовий матеріал із золотою заливкою тонких порцелянових тріщин. Рекомендується для внутрішнього оздоблення стін. Заповнення «золотими» частинками дозволяє створити стильний та дорогий дизайн інтер'єру.

PORCELLANA SILVER

Основа фактури фресок «Porcellana Silver» - рівний матовий матеріал із благородною срібною заливкою порцелянових тріщин. Рекомендується для внутрішнього оздоблення стін. Дрібний розсип неглибоких чітко виражених тріщин із заповненням срібними частинками дозволяє створити стильний і солідний дизайн інтер'єру. Ідеально підходить для зображень із приглушеними фарбами, нічними краєвидами.

IMPREZA

Основа фактури фресок "Imprezza" - декоративний матеріал з рельєфною структурою, що імітує різні кам'яні породи. Для створення цієї фактури використовується мармурова крихта різної грануляції, що дозволяє досягати як класичних, так і складних сучасних декоративних ефектів. Після монтажу фрески на фактурі Imprezza виглядають як безшовна оштукатурена поверхня. Рекомендується для внутрішнього оздоблення стін.

BRILLA

Основа фактури «Brilla» - легкий матеріал на основі мармурового пилу з оксамитовим мерехтливим ефектом. Рекомендується для внутрішнього оздоблення стін. Дрібна рельєфність та благородний перламутровий відлив дозволяють створити класичну глянсову поверхню, яка вигідно доповнить розкішні інтер'єри у стилі арт-деко. Це одна з найтонших фактур у лінійці, яка рекомендується для внутрішнього оздоблення приватних та громадських інтер'єрів.

BELLO

Основа фактури «Bello» – матеріал, що ідеально імітує шліфований натуральний камінь. Дрібнозернисті гранули, які використовуються у виробництві цієї фактури, дозволяють створити ніжну матову поверхню, на якій особливо чітко відображаються деталі найрізноманітніших зображень. Крім декору стін, ідеально підходить для оформлення стелі, створюючи вигляд рівної безшовної поверхні. Фактура рекомендується для внутрішнього оздоблення поверхонь.

GRANO

Основа фактури «Grano» - матеріал, що ідеально імітує структуру великого піску. За рахунок використання крупнозернистих гранул у матеріалі з'являються ледь помітні борозенки, що надають особливої рельєфності. Така фактура чудово імітує справжній розпис стін художником, а можливість яскравого кольору робить її універсальною з погляду різноманітності відтворюваних сюжетів. Рекомендується для внутрішнього оздоблення поверхонь.

WOOD

Основа фактури "Wood" - рельєфний матеріал, що ідеально імітує кору дерева. У виробництві матеріалу використовуються великі гранули піску, які, перекочуючись, створюють борозенки різної форми, розміру та щільності. За рахунок цього досягається несподівана схожість із натуральними лініями. Фактура рекомендується для внутрішнього оздоблення стін.

MONE

Основа фактури «Mone» - матеріал із витонченим, яскраво вираженим рельєфом широких мазків пензля художника. Фактура дозволяє з великою точністю відтворювати кольори зображення, що наноситься, і підходить для відтворення репродукцій найрізноманітніших картин. Рекомендується для внутрішнього оздоблення стін.

LIBERTI

Основа фактури "Liberti" - делікатний матеріал, що імітує вільні жорсткі мазки пензля художника. Текстурна поверхня з ненав'язливим відблиском робить готові вироби, що дозволяє підкреслити художню складову в декорі інтер'єру та уможливлює стилізацію під класику.

EVEN

Основа фактури «Even» - рівномірний матовий матеріал із легкою пісочною структурою. Універсальна текстура дозволяє створювати як класичний, так і сучасний декор, відтворювати будь-які бажані сюжети.

GRANO FASADE

Основа фактури "Grano Fasade" - рельєфний матеріал зі структурою гранул великого піску, укріплений армувальною сіткою, яка запобігає появі тріщин. Фактура рекомендується до створення фасадних фресок. Спеціальний склад штукатурки, розроблений для фасадних фресок, надає їм особливої механічної міцності. Захисне покриття захищає фрески від впливу вітру, вологи та морозу. Фрески серії «Grano» відрізняються від інших шорсткою, пісочною поверхнею та можливістю яскравого кольору. Фасадні фрески цієї серії дозволяють створити неповторне "верхнє" вбрання для фасадів будинків, будівель.