Монтаж фресок

Інструкція з монтажу фрески Applico, що складається з одного і більше полотен, в інтер'єрі

 • Фрески «Апліко» мають флізелінову основу та наклеюються на підготовлену основу (стіна або стеля) як звичайні флізелінові шпалери.
 • Основа повинна бути рівною, попередньо зашпатльованою, загрунтованою (акриловий або інший грунт глибокого проникнення). Сухе і чисте.
 • Коли фреска стає вологою, вона гірше ріжеться, тому етапи 3, 4, 5, 6 слід робити швидше для отримання якіснішого шва.
 • Фреску не можна клеїти на шпалери, скловолокно, пластик, малярське стеклохолст. Ігноруючи цю рекомендацію, замовник перекладає відповідальність за аспекти якості монтажу виробу на себе.
 • При монтажі фрески та в період її просихання вікна та двері повинні бути зачинені. Невеликі бульбашки втягуються самі після висихання.

Покрокова інструкція з монтажу:

 1. На вільній та чистій горизонтальній поверхні розгорніть продукцію. Потім здійсніть огляд і замір полотна (полотен). На робочій поверхні позначте місце монтажу (рис.1).
 2. Попередньо ознайомтеся з інструкцією на упаковці клею, його необхідно розвести трохи густіше та нанести малярним валиком на робочу поверхню (стіни чи стелю) (рис.2).
 3. Відразу після нанесення клею на робочу поверхню, полотно слід щільно прикласти до робочої поверхні, прокочуючи його гумовим валиком від центру до країв, забираючи надлишки клею ганчіркою (рис.3).
 4. Клеїти полотна необхідно внахлест, щоб співпав малюнок сюжету (рис.4), прорізаючи одночасно два полотна хвилеподібною лінією (матеріал «Керамо» прорізати, повторюючи контури лусочок) (рис.5). Для отримання якісного шва полотна повинні бути сильно зволожені, т.к. вони погано різатимуться.
 5. Місця стику полотен необхідно щільно притиснути (рис.6) і прокатати гумовим шпалерним валиком, прибираючи надлишки клею ганчіркою. При необхідності акуратно втисніть краї шва, що виступають, опуклою частиною ложки (рис.7).
 6. Змонтована продукція у інтер'єрі (рис.8).

Клей, що рекомендується:

Для досягнення найкращого результату наклейки продукції рекомендуємо фірмовий клей "Апліко" (розроблений спеціально для Модульних панно та Панорам спільно з італійською компанією ACM), а також "KLEO DE LUXE", "QUELYD", "PUFAS MC VINIL-TEXTIL".

Рекомендовані інструменти:

Ванночка, ємність для замішування клею, будівельний олівець, рулетка, валик малярський, рівень, малярський ніж, гумовий шпалерний валик, кутовий валик, малярський скотч, шпатель малярський, ножиці, метрова металева лінійка, пензель (флечик), ложка та .