Монтаж Allure Floor

hspace=10

Необхідні інструменти:
Добре заточений ніж, лінійка

Кількість матеріалу:
Виміряйте довжину та ширину приміщення. Також визначте ці параметри для всіх відгалужень кімнати. Порахувати площу покриття Allure Floor Ви можете, додавши до отриманих результатів 5-7%. Додаткові планки будуть використані при виправленні помилок укладання. Також можна придбати невеликий запас матеріалу, щоб зробити ремонт підлоги в майбутньому.

Укладання підлогових покриттів Allure Floor здійснюється після того, як матеріал пролежить у приміщенні не менше доби. Температура не повинна падати нижче 18 градусів. Також рекомендується не діставати Allure Floor із упаковки.

При укладанні підлоги Allure Floor необхідно стежити за тим, щоб пил, бруд, інші частинки не потрапляли на клейку Smart-Ленту планок. Від цього залежить якість виконаних робіт із ремонту підлоги.
Виймати планки Allure Floor із упаковки слід безпосередньо перед початком ремонтних робіт. У запечатаному вигляді вони захищені від забруднення та повністю готові до склеювання.

На яку основу можна укладати покриття Allure Floor?
Укладання підлоги Allure Floor не вимагає підготовки основи, здійснюється на всі сучасні види покриттів для підлоги, включаючи стару дощату підлогу, паркет, бетонну стяжку, керамічну плитку, лінолеум. Тобто в якості основи можна використовувати всі покриття для підлоги, що володіють міцністю, цілісністю, жорсткістю.

Вимоги до підлоги Allure Floor
- Бетонні стяжки.
Усі великі вибоїни, тріщини необхідно заповнити шпаклівкою або іншими компонентами, що цементують.

- Легкий бетон (особливих вимог немає).

- Підлоги з дерева, плити ДСП та інші.
Така поверхня має бути міцною, рівною, не гнутися.

- Керамічна та кам'яна плитка
Якщо плитка має велику рельєфність лицьової поверхні, її слід укладати особливо ретельно. Добре помітні нерівності та шви між окремими плитами слід заповнити високоякісною цементною сумішшю або шпаклівкою.

- Лінолеум.
Ця поверхня також має бути надійно прикріплена до основи та не мати значних пошкоджень.

Підлоги Allure Floor можна укладати тільки на один шар іншого покриття для підлоги.

Вимоги до мікроклімату приміщень на час ремонтних робіт

Вимкніть підігрів підлоги за три дні до початку ремонтних робіт та на 6 днів після їх закінчення. За цей час клейова стрічка Allure Floor затвердіє і підлога повністю буде готова до експлуатації.
Також зверніть увагу на температуру повітря в кімнаті, де виконується ремонт підлоги. Вона має підтримуватися в межах 18-24 градусів за два дні до укладання підлоги та два — після. Від дотримання цих правил залежить надійність з'єднання між планками.
Підлоги Allure Floor відповідають високим стандартам якості, будучи вологостійкими, не утворюють цвілі чи грибків. Але, як і в будь-якій іншій поверхні, підвищена вологість основи може спровокувати появу грибків, плісняви на старій підлозі.
Настійно не рекомендуємо вести ремонт підлоги паралельно з іншими будівельними роботами, при яких утворюється багато пилу. Якщо це неминуче, накрийте планки Allure Floor щільною тканиною або поліетиленовою плівкою.

Послідовність виконання робіт

1. Роздрукуйте упаковку, дістаньте планку Allure Floor. При транспортуванні краю планок Allure Floor можуть трохи загнутися, оскільки це еластичний матеріал. У такому разі їх необхідно акуратно вирівняти, після чого можна приступати до процесу укладання.

2. Обріжте верхню кромку планки Allure Floor, що прилягає до стіни (рисунок 1).

3. Кладка підлоги починається з кута кімнати. Планки при цьому акуратно викладаються під стіну із спрямованою від неї нижньою кромкою. Обов'язково залишайте проміжок 4-5 мм між стіною та планками (рисунок 2).

4. Укладання другого ряду починайте з попередньо укороченої планки на 1/3 довжини. Відміряйте цю відстань лінійкою, зробіть позначку та неглибокий надріз. Після цього потрібна частина планки легко відламається (рисунок 3, 4).

5. З'єднувати планки між собою слід, тримаючи одну з них під кутом 45 градусів. Верхню кладку однієї планки покладіть на нижній край іншої, тобто внахлест (рисунок 5, 6). Для більшої надійності притисніть їх один до одного.

6. Укладання підлог Allure Floor є досить гнучким процесом, оскільки його особливості дозволяють виправити помилки протягом 8-12 хвилин. Якщо Ви помітили криве з'єднання планок або щілину, акуратно від'єднайте, щоб не пошкодити Smart-Ленту. Після цього повторіть дію.

7. Підлога краще укладати з невеликим зрушенням (рисунок 7). Так Ви покращите візуальне сприйняття статі, полегшіть весь процес. З цією метою використовують також різне поєднання кольорів.

8. Відрізайте короткий край планки з верхнім виступом по довжині. Ви можете використовувати його на протилежній частині ряду (рисунок 8). Якщо у приміщенні є колони, формені виступи чи архітектурні особливості, укладайте планки навколо них. Для цього зробіть шаблон і виріжте планку за контурами, використовуючи великі ножиці або ніж.

9. Після закінчення робіт, походьте по стиках Allure Floor, притискаючи Smart-Ленту. Якщо планується інтенсивна експлуатація підлоги, наприклад, у магазинах, офісах, інших комерційних об'єктах, скористайтесь прокатним роликом з натисканням близько 80 кг.

10. Також можливий ремонт підлог за низьких температур, але для цього слід розігріти Smart-Ленту потоком теплого повітря, наприклад звичайним феном для сушіння волосся. Тримайте його на відстані не менше 15 сантиметрів, щоб уникнути пошкодження поверхні планки.

width=549

border=0

width=561

border=0

width=354

border=0

width=537

border=0