Переваги Allure Floor

1) Укладання Allure Floor не потребує клею!

Виготовлена в Японії унікальна клейова Smart-Лента є інноваційним замінником клею! Вона розташована за периметром кожної планки. За допомогою Smart-Стрічки, планки з'єднуються один з одним, а не з основою, в результаті чого ви отримуєте «вільно-плаваючу» гнучку структуру Вашої нової статі.

 

2) Allure Floor позбавить вас необхідності підготовки основи.

Розроблена кращими вченими, гнучка структура підлоги Allure Floor дозволять легко встановлювати планки навіть поверхню з тріщинами і вибоїнами, або на будь-яке з нині існуючих покриттів, наприклад, бетон (стяжка), керамічну плитку, ламінат, паркетну дошку, лінолеум, дерев'яну підлогу і багато хто інші.
 
3) Укладання Allure Floor – простіше не буває!

Ви легко і швидко встановите Allure Floor в домашніх умовах, заощадивши на виклик майстра. Для встановлення покриття для підлоги Allure Floor не потрібно ніяких додаткових знань і навичок!

 

4) Заощаджуйте свій час та гроші з Allure Floor!

Раніше встановлення підлоги займало дні, якщо не тижня. Унікальна інноваційна технологія Allure Floor дозволяє встановити покриття для підлоги всього за кілька годин! При цьому Вам не потрібно витрачати гроші на демонтаж старої підлоги, купівлю клею, спеціальних сумішей та засобів, що вирівнюють основу. Все, що вам необхідно купити - це покриття Allure Floor, що підлогове, і нічого більше. Це суттєва економія грошей!
 
5) Затишна, тиха, тепла підлога.

З покриттям Allure Floor Вам не знадобляться жодні шумоізолюючі підкладки, це тиха і затишна підлога. Завдяки теплоізоляційним властивостям Allure Floor, ви зможете ходити по підлозі босоніж навіть у зимову пору року та почувати себе цілком комфортно.
6) Allure Floor – 100% вологостійкості.

Укладання покриття Smart Floor™ може бути виконане навіть у кімнатах з підвищеним рівнем вологості, наприклад, у ванній кімнаті. Вашій новій підлозі не страшна волога!
7) Allure Floor – «міцний горішок».

Підлога Allure Floor, що володіє унікальним захисним шаром з поліуретану, додаткову міцність якому надає оксид алюмінію, може легко витримати підвищені навантаження. Гарантія на використання Allure Floor складає 25 років.
8) Allure Floor - вишукана підлога для поціновувачів гарних меблів.

Зовнішньо і на дотик покриття Allure Floor ідентично натуральній деревині. Smart Floor™ створить атмосферу затишку та комфорту у Вашій квартирі чи офісі!

 
9) Allure Floor – екологічно чиста підлога.

Покриття Allure Floor є абсолютно безпечним для здоров'я людини та стану навколишнього середовища, що підтверджено гігієнічними сертифікатами багатьох країн світу, серед яких США, Великобританія, Німеччина, Бельгія, Чехія та Україна. Smart Floor не містить шкідливих речовин. Не бійтеся встановлювати Allure Floor навіть у дитячій кімнаті та спальні!
 

10) Підлога Allure Floor – визнана у всьому світі.

Як прості покупці, так і професіонали в області покриттів для підлоги з усього світу гідно оцінили всі переваги підлоги Allure Floor і визнали інноваційну технологію його виробництва однією з кращих. Якість підлогових покриттів Allure Floor засвідчується безліччю призів та грамот на міжнародних виставках у США та Японії, а також сертифікатами якості провідних країн світу.

 

Поява на ринку вінілового покриття Allure Floor кардинально змінила уявлення покупців про ремонт. Якщо раніше, щоб покласти підлогове покриття, була потрібна бригада досвідчених фахівців, то тепер це легко зробити власними силами. При цьому Ви не тільки не втратите як укладання та економічність використання матеріалу, але зможете набагато швидше закінчити ремонт.

Це продукт новітніх технологій, що отримав набір унікальних споживчих властивостей у сфері дизайну, експлуатації та економічності. Якщо раніше люди, які цінують естетизм та екологічні характеристики матеріалів, воліли купити ламінат, то тепер вони можуть скористатися чудовою альтернативою. Верхня частина Allure Floor зроблена з дуже міцного та зносостійкого матеріалу, що ідеально імітує колір та фактуру деревних або кам'яних порід. Для любителів ексклюзивних інтер'єрів виробники створили варіанти з оригінальним тисненням, що покриває всю поверхню.

Не менш важливими перевагами підлог Allure Floor у порівнянні з декотайлом та ламінатом є його високі експлуатаційні властивості. Вони дозволяють гарантувати якісне використання Allure Floor протягом 25 років.

Особливості виробництва вінілового покриття Allure Floor роблять його придатним для ванних кімнат та приміщень із високою вологістю. На відміну від Allure Floor, продаж ламінату, як і інших аналогічних підлог здійснюється тільки для укладання в кімнатах з оптимальною температурою і вологістю.

Також Allure Floor підходить для встановлення в комерційних приміщеннях з підвищеною експлуатацією, чого не можна сказати про ламінат та декотайл.
Використовуючи Allure Floor, Ви легко отримаєте тиху, комфортну підлогу. Забудьте про труднощі ремонту та насолоджуйтесь досконалістю нових технологій.