Переваги нагрівальної плівки Calorique

Переваги плівкової теплої підлоги

У чому полягає надійність теплої підлоги з термоплівки?

По-перше, з'єднання сегментів термоплівки - паралельне, тобто при виході з ладу одного сегмента, решта продовжують працювати. По-друге, кожен сегмент складається у свою чергу з множини паралельно підключених смужок. Тож у разі механічного пошкодження система теплої підлоги продовжує працювати (за винятком безпосередньо пошкоджених сегментів та смуг).

Які переваги плівкової теплої підлоги перед найбільш поширеними поки що у нас на ринку системами обігріву підлоги — водними і кабельними:

  • Універсальність. Дійсно, найбільш універсальний тип обігріву підлоги, легко сумісний з будь-яким типом покриття для підлоги — плиткою, ламінатом, ковроліном, паркетом, паркетною дошкою і лінолеумом. Завдяки частому розташуванню смуг провідника (від 3-х до 13 мм) і неможливості перегріву (температура нагріву смуг не може перевищувати 45 градусів) є щадним типом обігріву підлогових покриттів з дерева та ламінату.
  • Гнучкість. За допомогою плівкової теплої підлоги Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні, тобто. Ви зможете обігріти не лише підлогу! Термоплівку можна укладати на стелю та стіни Вашого приміщення.
  • Мобільність. За бажанням, Ви можете використовувати мобільний комплект теплої підлоги для обігріву дзеркала, килима, картини, місця Вашого домашнього улюбленця, а також як засіб аварійного обігріву у разі аварійного та тимчасового відключення основної системи обігріву.
  • Стійкість до механічних ушкоджень. При механічному пошкодженні виходить із ладу лише смуга чи секція підлоги (з'єднання смуг паралельне). Плівка не схильна до корозії та руйнування дуже тривалий термін (термін розкладання поліетилену перевищує термін життя більшості будівель).

Переваги плівкової підлоги над кабельним матом.

  • є інфрачервоне випромінювання
  • паралельне з'єднання (при пошкодженні відключається тільки порушена ділянка підлоги) на відміну від послідовного - у кабельного мату, де при пошкодженні відключається вся підлога
  • не схильний до корозії при пошкодженні навіть значної частини неушкоджені долі продовжують функціонувати
  • немає перепаду температур (тепло внизу, холодно вгорі), рівномірно нагріває все приміщення - можна встановлювати на стіни, стелю, предмети інтер'єру.

Важлива перевага плівкової теплої підлоги.

Інфрачервоне обігрів - це єдиний спосіб, який дозволяє здійснювати локальне обігрів робочого місця або зони в приміщенні. За допомогою інфрачервоного обігріву з'являється можливість підтримувати різні температурні режими у різних частинах приміщення та повністю відключати прилади в окремих зонах. Наприклад, якщо робочі місця знаходяться на значній відстані один від одного, приміщення в цілому не повинно мати однакову температуру. Навіть з погляду комфортності різні робочі ситуації передбачають різні температури. Точкове обігрів досягається шляхом розміщення приладів над окремими робочими місцями без обігріву всього приміщення.

Чому саме плівкова підлога несе «позитивне» тепло на відміну від нейтрального тепла інших видів теплої підлоги?

Тому що всі нагріті в тій чи іншій мірі тіла випромінюють інфрачервоні промені. Організм людини, винятком із цього правила не є - він випромінює інфрачервоні промені в діапазоні від 6 до 20 мкм, з піком випромінювання 9,6 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як своє власне і інтенсивно поглинає його. Воно найглибше проникає в організм, викликаючи його максимальне прогрівання. Саме на цій їх властивості заснований ефект теплового лікування, яке широко використовується у фізіотерапевтичних кабінетах наших та зарубіжних клінік. На такому ж ефекті теплових променів, що проникають, заснована дія інфрачервоних саун (кабін), де інтенсивна термічна енергія проникає в тіло з мінімальним впливом на навколишню температуру повітря в кабіні, тіло активно потіє в порівняно м'яких умовах атмосфери—40—60 градусів. Внаслідок глибокого прогріву у складі поту міститься приблизно 80% води та 20% твердих речовин, таких як жир, токсини, кислоти, шлаки тощо (для порівняння, у звичайній сауні піт містить 95% води та 5% твердих речовин). При цьому кількість поту, що виділяється при інфрачервоному впливі в два-три рази перевищує цей показник для звичайних умов при температурі 110 градусів Цельсія. Природний процес потовиділення при приємній, комфортабельній температурі гарантує відмінний догляд за шкірою, її очищення та омолодження. Крім того, температура тіла підвищується до 38,5 градусів Цельсія, імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому пригнічується дія хвороботворних бактерій та вірусів. Таким чином, все перераховане вище може бути здійснено за допомогою теплоплівки, тепловий ефект якої на 90,4% становить дальнє інфрачервоне випромінювання.

У яких випадках застосування термоплівки є оптимальним порівняно з найближчим аналогом плівкової теплої підлоги - електричним кабельним термоматом?

По-перше, у приміщеннях із низькими стелями. Для більшості покриттів ефективна втрата висоти (теплоізоляція плюс термоплівка) не становитиме понад 0,5 мм.

По-друге, коли теплу підлогу хочуть укласти під вже наявне покриття для підлоги (у цьому випадку не має аналогів, оскільки взагалі не вимагає втручання в структуру підлоги), або в ході косметичного ремонту, або на стару стяжку. Тобто. у тих ситуаціях, коли "мокрі" роботи зі підлогою неможливі чи небажані.

По-третє, коли теплу підлогу необхідно укласти швидко. Плівкова тепла підлога укладається в більшості приміщень буквально за годину-дві, і відразу після встановлення нею можна почати користуватися.

По-четверте, у багатьох "особливих" ситуаціях. Наприклад, коли потрібно утеплити стіну, нестандартний елемент інтер'єру та будь-який окремий елемент приміщення. Рекомендується також використовувати плівкову теплу підлогу у всіх місцях, де потрібна не просто безпечна (нейтральна), а й здорова (позитивна) обігрів. Наприклад, у дитячих та спальнях.

Наскільки плівкова тепла підлога економічніша за інші види теплої підлоги?

Променисте тепло створює відчуття, що температура навколишнього повітря дещо вища (на 3-4°С), ніж є насправді, що дозволяє людині почуватися комфортно за більш низької температури. Нагадаємо, що зниження температури на 1 градус дає 5% енергозбереження! Крім того, теплова енергія від інфрачервоних обігрівачів не поглинається повітрям, тому все тепло від приладу майже без втрат досягає предметів та людей у зоні його дії та гріє саме їх, а не повітря. При цьому тепле повітря практично не накопичується під стелею, що робить ці прилади незамінними при вирішенні завдань економічного обігріву приміщень із високими стелями. Використання інфрачервоного обігріву забезпечує до 40% енергозбереження.