Часті питання щодо нагрівальної плівки Calorique

Загальні питання

Що таке плівкова тепла підлога?

Плівка - надтонкий новітній матеріал у сфері систем опалення. Товщина теплоплівки – 0,4 мм. Плівкова тепла підлога являє собою систему променистого обігріву на основі далекого інфрачервоного випромінювання і може використовуватися як основна або додаткова система опалення в будь-якому типі житлового та будь-якого іншого цивільного будівництва - житлові та офісні приміщення, промислові об'єкти, універсами, лікарні, школи, а також будівництві наземно-підземних споруд — підігрів під'їзних колій, злітно-посадкових смуг, майданчиків для паркування, відкритих сходових кліток, спортивних майданчиків. Також за допомогою плівки можна обігрівати будь-які горизонтальні, вертикальні і не тільки плоскі поверхні, а також дахи, стелі, предмети інтер'єру. Плівка може використовуватися при створенні різних за площею та конфігурації локальних джерел тепла.

У чому важлива відмінність плівкової теплої підлоги від інших видів теплої підлоги?

Інший підхід до опалення. Інфрачервоні промені нагрівають предмети, а не повітря, як у разі конвекційного опалення, що гарантує відсутність протягів, скупчень пилу та збереження тепла внизу, біля поверхонь, а не під стелею.

Що входить до комплекту плівкової теплої підлоги?

  • термоплівка з електричним підведенням;
  • терморегулятор;
  • сенсор температури підлоги;
  • комплект електричної проводки;
  • ізоляції.

Яку температуру рекомендується встановлювати на підлозі та в кімнаті для комфортного обігріву приміщення?

Бажана температура в кімнаті і на підлозі встановлюється терморегулятором, рекомендована температура - це 20-21 ° С для кімнати і 24-26 С для підлоги.

Чи зміниться витрата електроенергії, якщо застосувати термоплівку 220 Вт/м2 замість 150 Вт/м2?

Ні, не зміниться. При застосуванні термоплівки вищої потужності відбувається нагрівання теплої підлоги швидше, що важливо, наприклад, для ванної кімнати або виїзду з гаража. Однак при використанні потужнішої термоплівки підвищується навантаження на мережу, що необхідно враховувати у розрахунках. Також треба враховувати фінішне покриття підлоги: для дерев'яної підлоги рекомендується 150 Вт/м2, для керамічної плитки – 220 Вт/м2.

Чи може зробити монтаж людина без спеціальної підготовки?

Монтаж даної системи може виконати будь-яка людина, яка уважно прочитала інструкцію. Однак, якщо Ви не впевнені у своїх навичках, завжди краще залучити до роботи кваліфікованого спеціаліста. Підключення системи теплої підлоги до живлення від електричної мережі повинно бути виконане тільки кваліфікованим електромонтажником.

Області застосування плівкових теплих підлог:

  • Комфортне обігрів житлових приміщень, квартир та будинків – основне призначення плівкової теплої підлоги. Використання його як система комфортного обігріву має багато переваг у порівнянні з традиційною кабельною підлогою. Головне - це сумісність з будь-яким типом покриття (у тому числі паркетом, ламінатом, ковроліном, плиткою), дивовижна легкість монтажу і відсутність втрат вертикального простору приміщень.
  • Основне обігрів приміщень. Можна рекомендувати використовувати теплу плівкову підлогу як основне обігрів у таких випадках: у місцях, де відсутнє стаціонарне газове опалення; повсюдно під час міжсезоння; відключення батарей опалення; у тепліших кліматичних зонах РФ.
  • Тимчасове (в. ч. переносне, аварійне) обігрів вертикальних, горизонтальних і похилих поверхонь. За допомогою плівкової теплої підлоги Ви зможете обігріти не лише підлогу! Термоплівку можна укладати на стелю та стіни Вашого приміщення. Ви можете обігрівати тільки частину Вашого приміщення або тримати комплект для обігріву в разі аварійного і тимчасового відключення основної системи обігріву. Також, плівкова інфрачервона тепла підлога цілком можна переносити і використовувати в різних ситуаціях. Наприклад, його можна покласти під килим, під дзеркало у ванній кімнаті (захист від запотівання), обігріти спальне місце Вашого улюбленця. Існують термокартини та термопанелі. Монтаж таких конструкцій займе кілька хвилин.
  • Комфортне обігрів громадських будівель та споруд, промислових об'єктів. Плівкова інфрачервона підлога - ідеальний варіант обігріву готелів, лікарень, дитячих садків, спортивних споруд - всіх об'єктів, де потрібне "здорове тепло".
  • Обігрів сільськогосподарських об'єктів. Ми рекомендуємо встановлювати плівкову систему обігріву на різних об'єктах, насамперед тваринництва та тепличного господарства. Вона також підходить для обігріву газонів, парників та зимових садів. Відмінні результати отримані під час обігріву тваринницьких комплексів (свиноферм, птахоферм).