Монтаж нагрівальної плівки TEPLOFOL-nano

1. Покладіть підкладку під ламінат або теплоізоляцію (Фото 1)

2. Розкладіть смуги плівкової підлоги відповідно до Ваших розрахунків. Закріпіть смуги нагрівальної плівки до підлоги (теплоізоляції) двостороннім скотчем.

Розріжте плівку на смуги відповідно до розрахунків та максимально допустимої довжини для підключення однієї смуги (7м, 12 кроків) (Фото 2)

3. За допомогою пасатижів щільно затисніть контакт. Так само встановіть другий затискач. Ізолюйте обидва контакти за допомогою сполучного скотчу. Ізолює місця з'єднання відрізками сполучного скотчу довжиною по 5см. Проколіть скотч через готовий отвір у плівці. (Фото 3)

4. Встановіть терморегулятор та сервісну коробку (якщо використовуєте). (Фото 4)

5. Покладіть підлогове покриття. При установці декоративного покриття будьте обережні, щоб не пошкодити плівку. При монтажі плінтуса переконайтеся, що кріплення не пошкодить настановні дроти плівки та датчика.

У разі, якщо як декоративне покриття застосовується ковролін або лінолеум, замість підкладки під ламінат використовуйте жорстку теплоізоляцію. Рекомендована товщина теплоізоляції – 3-5 мм, матеріал – корок.

Не використовуйте фольговані теплоізолюючі матеріали без спеціального покриття фольги лавсаном або поліетиленом. (Фото 5)

Монтаж нагрівальної плівки teplofol

Монтаж нагрівальної плівки teplofol

Монтаж нагрівальної плівки teplofol

Монтаж нагрівальної плівки teplofol

Монтаж нагрівальної плівки teplofol