Переваги нагрівальної плівки Naos
Система інфрачервоного плівкового обігріву heatflow якісно відрізняється від існуючих на ринку України традиційних систем комфортного обігріву та опалення, а також має ряд переваг над системами плівкового обігріву сторонніх виробників.
1. Безпека застосування
Безпека використання інфрачервоної нагрівальної плівки забезпечується завдяки фізичним властивостям компонентів плівки. Вуглецеве полотно не пальне і не займається, поліестерова плівка має підвищені діелектричні та ізоляційні властивості.
Використання спеціального запатентованого струмопровідного полімеру для з'єднання електродів з вуглецевим полотном виключає можливість виникнення електричної дуги. У плівках інших виробників з'єднання нагрівального елемента і струмопровідних електродів здійснюється безпосередньо методом пресування, через що з'являється ризик утворення електростатичної дуги в місцях нещільного контакту (при довгостроковій роботі системи), і як наслідок вихід з ладу окремих елементів або всієї системи в цілому. Зростає ризик займання у місцях нещільного контакту.
Двостороння ламінація нагрівального елемента поліестеровою плівкою та додаткова ізоляція відрізних країв плівки скотчем на бітумній основі забезпечує надійну ізоляцію, пожежобезпечність, вологонепроникність та стійкість до відмови інфрачервоного плівкового обігріву, в найскладніших умовах роботи.
Плівка стійка до різких стрибків напруги в електромережі, які нерідкі в умовах нашої країни.
Максимальна температура нагрівання поверхні плівки становить 45 °С, що само собою виключає можливість перегріву та займання інфрачервоної нагрівальної плівки.
2. Термін експлуатації понад 30 років
Нагрівальні плівки смугового типу мають термін експлуатації 10-15 років. Збільшення терміну служби нагрівальної плівки heatflow понад 30 років стало можливим завдяки: застосуванню вуглецево-волоконного полотна суцільного типу, що забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій площі плівки, за винятком можливості утворення зон локального перегріву; застосування запатентованого струмопровідного полімеру для з'єднання вуглецево-волоконного полотна з струмопровідними електродами.
3. Надійність експлуатації
Застосування вуглецево-волоконного полотна суцільного типу дозволило максимально підвищити надійність експлуатації планкових нагрівачів. Локальні ушкодження (подряпини, проколи, розрізи, отвори) інфрачервоної нагрівальної плівки не впливають на працездатність системи загалом. У найгіршому варіанті, з ладу виходить пошкоджений контур, тоді як решта системи продовжує роботу у нормальному режимі. При менш значних пошкодження плівки система функціонує в нормальному режимі, з ладу виходить тільки локальне пошкоджене місце на контурі (місце пробою, розрізу). Ушкодження плівки в зоні струмопровідних електродів веде до виходу з ладу всього пошкодженого нагрівального елемента, решта системи залишається працездатною.
Для більшої надійності та стійкості до відмови інфрачервоного нагріву рекомендується використовувати паралельне електричне з'єднання для комутації окремих нагрівальних контурів.
4. Економічність експлуатації
Відповідно до розрахунків, проведених співробітниками компанії «НАОС УКРАЇНА», відповідно до нормативної документації та методик було встановлено наступне. При використанні системи інфрачервоного плівкового обігріву heatflow як основне опалення, економія експлуатаційних засобів становить до 40% порівняно з традиційними системами опалення (водяні, кабельні, електро- та газовими конвекторами), а також системами плівкового обігріву пластинчастого типу. Найбільший економічний ефект досягається під час роботи системи інфрачервоного обігріву спільно з терморегулятором, а також при встановленні багатозональних лічильників електроенергії.
5. Мінімальна споживана потужність
У науково-дослідній лабораторії компанії NAOS Co., LTD шляхом експериментальних випробувань встановлено, що середньодобова споживана електрична потужність плівки, при спільній роботі з терморегулятором, становить від 10 до 60 Вт/м2.
6. Максимальний коефіцієнт корисної дії (ККД)
Інженерам компанії NAOS Co., LTD вдалося на практиці досягти максимального ККД для інфрачервоних нагрівальних плівок, серед усієї плівкової нагрівальної продукції, довівши перетворення підведеної електричної потужності на теплову до 98%. При піковому споживанні електроенергії 220 Вт/м2 плівка віддає 215 Вт/м2 теплової енергії.
Існує залежність ККД від ширини нагрівального елемента. Зі збільшенням ширини плівки ККД падає. Інженери компанії NAOS Co., LTD успішно вирішили цю проблему завдяки використанню вуглецевого полотна суцільного типу. ККД нагрівальної плівки шириною 1000 мм становить більше 95%, у той же час ККД плівок смужкового типу аналогічної ширини, сторонніх виробників, становить 86-92%.
7. Максимальна швидкість нагрівання системи
Завдяки застосуванню вуглецевого полотна суцільного типу система інфрачервоного обігріву має безпрецедентну швидкість нагріву. Система досягає заданої температури протягом 5 хвилин (!). Завдяки цій особливості сумарна тривалість роботи системи протягом доби скорочується з 8 (кабельні системи, плівкові нагрівачі смужкового типу) до 6 годин, що дає додаткову економію засобів під час експлуатації.
8. Рівномірність обігріву
Завдяки суцільному типу нагрівального елемента плівки інфрачервоне теплове випромінювання рівномірно розподіляється в обсязі та забезпечує стабільні температурні показники в будь-якій точці приміщення, що опалюється.
9. Довільне розміщення
Відповідно до хвильової теорії випромінювання, інфрачервоне теплове випромінювання, вироблене нагрівальною плівкою, як і будь-яке інше, поширюється у всіх напрямках незалежно від орієнтації випромінюючого предмета, інфрачервону нагрівальну плівку можна довільно розміщувати під будь-якими типами підлогових покриттів, на стінах і стелі приміщення. Ця особливість надає продукту компанії NAOS Co., LTD справжню універсальність застосування.
10. Найпростіше припасування розмірів
Незручність припасування розмірів плівки під конфігурацію приміщення, при монтажі системи опалення або теплої підлоги, залишилися в минулому. Інфрачервону нагрівальну плівку суцільного типу можна поперечно розрізати в будь-якому зручному для Вас місці. Також з'явилася можливість обходу елементів інтер'єру, наприклад, колон або каркасних конструкцій, шляхом вирізування з плівки форми інтер'єрного елемента по контуру. У цьому зберігається працездатність системи загалом.
11. Збереження висоти приміщення
Надтонка товщина плівки (0,5 мм) дозволяє мінімізувати витрати на будівельні матеріали при укладанні будь-яких покриттів для підлоги і зберегти практично незмінною висоту приміщення, так як вимагає мінімальної висоти монтажної суміші для підлогового покриття. (мається на увазі товщина шару плиткового клею).
Товщина стяжки водяної теплої підлоги Товщина стяжки кабельного теплого підлоги
12. Швидкий монтаж системи «тепла підлога»
Монтаж системи інфрачервоного плівкового обігріву не потребує складних технологічних рішень та високої кваліфікації монтажної бригади. Укладання системи тепла підлога в приміщенні площею 20 м2 проводиться за 2-3 години, без урахування встановлення фінішного покриття для підлоги. При укладанні системи тепла підлога не потребує додаткових підготовчих робіт. Змонтована система опалення або тепла підлога не потребує щорічного сервісного обслуговування на відміну від систем газового та водяного опалення.
Додаткову інформацію про монтаж інфрачервоного плівкового обігріву Ви можете дізнатися з розділу «Монтаж».
13. Відсутність електромагнітного випромінювання
При тестуванні системи плівкового обігріву, незалежної швейцарської експертної компанії SGS, встановлено та підтверджено сертифікатом те, що нагрівальна плівка heatflow не виробляє електромагнітне поле.
Отримані сертифікати відповідності та санітарно-гігієнічної експертизи України дають можливість застосування нагрівальної плівки heatflow навіть у медичних та дитячих дошкільних закладах.
14. Іонізація повітря та антибактеріальний ефект
У процесі роботи плівки здійснюється іонізація повітря приміщення (насичення негативними іонами кисню). Дослідження, проведені корейською асоціацією інфрачервоного випромінювання (KIFA), виявили та підтвердили сертифікатом бактерицидний ефект на рівні 72,6% при довгостроковій роботі системи інфрачервоного плівкового обігріву.
15. Видалення неприємних запахів
У процесі досліджень, корейською асоціацією інфрачервоного випромінювання (KIFA), було виявлено та задокументовано факт очищення повітря від неприємних запахів на 81% протягом 2 годин безперервної роботи системи інфрачервоного обігріву в ізольованому від впливу зовнішніх факторів приміщенні.
16. Джерело «здорового тепла»
Вивченням впливу інфрачервоного випромінювання довгохвильового діапазону на організм людини тривалий час займається велика кількість компаній, науково-дослідних інститутів, лабораторій та асоціацій. Всі вони сходяться в одному, що інфрачервоне теплове випромінювання довгохвильового діапазону має лише сприятливий вплив на здоров'я людини (сприяє покращенню кровообігу, стимулює діяльність імунної системи, заспокійливу дію на нервову систему, стимулює регенерацію тканин організму тощо).
Джерело: Компанія "НАОС УКРАЇНА"