Шпалери шириною до 1,06 м

Чому варто купити метрові шпалери?

Широкі шпалери з'явилися на українському ринку порівняно недавно, але завоювали кохання дизайнерів, ремонтних бригад та господарів квартир. Сьогодні виробники пропонують широкий асортимент моделей на будь-який смак, щоб ви могли втілити у реальність будь-яку ідею.

Метрові шпалери є широким полотном розміром 1,06 м. Це в 2 рази більше стандартних колекцій.

Переваги широких шпалер:

  • вдвічі менше швів, стіна рівна, без різких переходів;
  • швидка та легка поклейка, що займає менше часу;
  • метрові моделі вигідніші, ніж стандартні рулони;
  • щільне полотно, яке не рветься, такий матеріал прослужить довше.

До недоліків відносять необхідність парної роботи. Поклейка шпалер поодинці з широким полотном неможлива. Також перед роботою необхідно ретельно підготувати стіну, позбутися нерівностей та інших дефектів. Підбираючи рулони для ремонту, звертайте увагу на країну виробника. Наприклад, американські та європейські бренди випускають моделі різної ширини. Тому, щоб не помилитися з розрахунком, перевіряйте розміри кожного виробника.

Ціни на метрові шпалери в Україні

Вартість рулонів залежить від матеріалу, виробника та колекції. Дизайнерські роботи коштують дорожче за звичайні. Але ціна широких шпалер нижча за стандартні. Купуючи такі моделі, ви заощаджуєте. Шпалери завширшки 1,06 м популярні серед європейських брендів. Їх люблять за міцне полотно, можливість красиво подати малюнок, а також мінімальну кількість стиків.

Замовити метрові шпалери онлайн з доставкою по Україні варто в «Світ Підлоги та Декору». У каталозі зібрано понад 2000 моделей завширшки 1,06 м для офісу та будинку. Виготовлені вироби на вініловому та флізеліновому матеріалі, основа міцна, стійка до подряпин та пошкоджень.

Читати все