Шпалери шириною до 0,75 м

Особливості шпалер шириною 0,75 м

У каталозі «Світ Підлоги та Декору» представлені європейські шпалери завширшки 0,75 м. Такий розмір не поширений на українському ринку, адже основу становлять стандартні полотна 0,53 та 1,06 м. Шпалери завширшки до 75 см типові для європейського ринку. Такі моделі трапляються і в американських виробників. Довжина шпалер у рулоні становить від 10 до 20 м.

Переваги шпалер до 0,75 м:

  • ширше полотно, ніж стандартні моделі, що зменшує кількість стиків на стіні;
  • при вмілій та акуратній роботі можна клеїти одному без сторонньої допомоги;
  • на полотні чітко промальований візерунок, що не вимагає стикування;
  • випускаються провідними виробниками шпалер Італії, Німеччини, Англії та США.

У колекції київського магазину шпалер ви знайдете моделі на вінілової, флізеліновій та паперовій основі. Актуальні фотошпалери із чітким малюнком у насичених кольорах. Полотна італійських, американських брендів відомі своєю якістю, дотриманням стандартів та модним дизайном.

Де купити шпалери 0,75 м?

Шпалери з Європи в Києві представлені в «Світ Підлоги та Декору». У магазин працює на Подолі, при цьому кожен українець має можливість замовити оздоблювальні матеріали з доставкою в будь-який регіон. Ми співпрацюємо з основними кур'єрськими службами, що допоможе отримати вибрані моделі за кілька днів.

У каталозі представлені шпалери 0,75 м за доступною ціною. Недорогі італійські шпалери прикрасять інтер'єр, зроблять обстановку стильною та свіжою. Представлені колекції підійдуть для дому та офісу. В асортименті рулони з класичним та сучасним стилем.

Читати все