Шпалери шириною до 0,53 м

Шпалери стандартних розмірів

В Україні під "стандартними" розмірами шпалер прийнято вважати ширину полотна 53 см. Довжина рулону відповідає значенню 10 метрів. Такі параметри відомі українцям ще за радянських часів. Формат підходить для квартир з типовим плануванням: невисокими стелями та невеликими кімнатами.

Ще однією перевагою шпалер шириною 0,53 м є простота наклейки. Роботу зможе виконати одна людина без сторонньої допомоги, чого не можна зробити із широкими метровими рулонами. Завдяки цьому можна швидко та легко оновити обстановку в кімнаті.

Широкий вибір моделей не обмежує власників нерухомості. У виробників завжди багато колекцій у стандартних розмірах. Легко вибрати виріб за матеріалом, кольором, фактурою та іншими параметрами.

Перед тим як купити шпалери стандартних розмірів, зверніть увагу на точні параметри. Моделі, що виробляються в Німеччині, Франції, США відрізняються за шириною та довжиною. За кордоном є свої стандарти, традиції виробництва, тому розміри полотен можуть відрізнятися, що варто врахувати при вимірах.

Де купити шпалери завширшки до 0,53 м?

Вузькі шпалери популярні завдяки зручності роботи з ними та широкому асортименту. У кожного виробника є колекції шириною до 0,53 м. Підібрати рулони для косметичного ремонту в будинку стоїть у «Світ підлоги та Декору». Це інтернет-магазин шпалер в Україні, де представлені флізелінові, вінілові, паперові, текстильні матеріали та фотошпалери.

Ціни на шпалери 0,53 м залежать від основи та виробника. Недорогі моделі може дозволити кожен, замовивши рулони інтернету з доставкою по Україні. Елітні шпалери відрізняються якістю полотна, виразним та продуманим дизайном. Ексклюзивні моделі від провідних європейських та американських виробників доступні в каталогах «Світ підлоги та Декору».

Читати все