Чорні шпалери

Чорні шпалери в інтер'єрі — це незвичайне, сміливе та стильне рішення. Це принципово новий погляд на оформлення простору, який за грамотного поєднання з меблями та іншими елементами може стати оригінальною дизайнерською знахідкою. За допомогою чорних шпалер на стінах легко наголосити на розкішній обстановці, створити атмосферу романтики чи таємничості.

Правила використання чорних шпалер

У «Світ Підлоги та Декору» зібрані моделі від провідних європейських та американських виробників. Завдяки асортименту рулонів ви зможете підібрати той варіант, який розкриє ваш інтер'єр з кращого боку.

Щоб чорні шпалери виглядали красиво, рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

  • вибирайте моделі з глянсовим покриттям, виразною фактурою, переливами та металевим мерехтінням, тоді темний колір не буде давящим і важким для сприйняття;
  • використовуйте популярний прийом, коли стіни або функціональні зони оформлені різними кольорами шпалерами;
  • не розташовуйте на тлі чорних шпалер картини, телевізор та інші предмети, на яких хочете зробити акцент;
  • подбайте про достатню кількість світла в кімнаті;
  • купуйте шпалери для просторих кімнат або використовуйте візуальні ефекти, які розширять простір.

Пам'ятайте про поєднання відтінків. Чорні шпалери ефектно виглядають із білими меблями. Така ситуація підійде для офісу, кабінету, стильної вітальні. Червоний колір прийде екстравагантній обстановці, робить простір унікальним. Гарно виглядає поєднання чорного з білим, ніжно-рожевим, бузковим кольором.

Де купити чорні шпалери для вітальні?

«Світ Підлоги та Декору» — інтернет-магазин стильних шпалер. У каталозі зібрані моделі для спалень, віталень, кабінетів. Легко підібрати рулони за кольором, малюнком, матеріалом і шириною полотна. Ціна на чорні шпалери залежить від бренду, характеристик полотна та візуального виконання.

Читати все