Плінтус WainsMill (Вайнсмил), Україна

12 
12 

Український виробник плінтуса WainsMill створює якісні та довговічні колекції із МДФ. Планки відповідають високим вимогам до механічної стійкості, міцності. Матеріал не боїться води, бруду, ударів. Перевагою плінтусів із МДФ є збереження розмірів при стрибках температури та вологості у приміщеннях.

Білий плінтус WainsMill виготовлений із екологічно чистих компонентів. Матеріал рекомендований для оздоблення дитячих, їдалень, кухонь. Планки використовують для оформлення житлових, офісних та торгових приміщень.

Для захисту МДФ від зовнішніх дій виробу покривають шаром з меламіну. Через нього не поникає вода, бруд, УФ-промені. Білий плінтус із МДФ збереже свій колір на роки. Клієнти «Світ Підлоги та Декору», які вибрали WainsMill відзначають, що планки не жовтіють, не сіріють. Завдяки цьому елемент оригінально наголошує на інтер'єрі.

Купити плінтус WainsMill можна у кількох розмірах:

  • з висотою профілю від 50 до 400 мм;
  • з товщиною планок від 8 до 38 мм;
  • з довжиною планки від 2070 до 2800 мм.

У всіх моделях є кабель-канал, який акуратно приховає дроти. Така конструкція робить зручним приміщення, позбавляючи простір зайвих елементів комунікацій.

Плінтус підлоговий WainsMill покритий поліуретановою фарбою. Всім моделям надається білий колір з матовою фактурою. На замовлення, можливе фарбування плінтуса в будь-який відтінок з каталогу. Моделі відрізняються формою, що надає фінішному оздобленню дизайнерського оформлення. Для шанувальників мінімалізму рекомендуємо вибрати класичні моделі прямокутної форми.

Вибір плінтуса по висоті здійснюється, виходячи з дизайн-проекту, розмірів приміщення. У кімнаті з високими стелями доречно вибрати габаритні моделі, які підкреслять розмір простору.

Плінтус від українського виробника вибирайте в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Великий асортимент моделей, виробників та супутніх товарів. У каталозі продукція, яка зарекомендувала себе та має позитивні відгуки клієнтів та професіоналів.

Читати все