Вінілова плитка захисний шар 0,4 мм

Де використовують вінілову плитку із захисним шаром 0,4 мм?

Один з важливих параметрів у виборі покриття для будинку або офісу — це товщина захисного шару. Саме від цього прошарку залежить допустиме навантаження на матеріал, що в свою чергу впливає на експлуатаційні характеристики продукції, що випускається.

Купити вінілову плитку із товщиною захисного шару в 0,4 мм варто для приміщень із середньою прохідністю. Такий матеріал підбирають для дому, щоби продовжити термін служби підлоги або для робочих кабінетів, навчальних класів. У таких приміщеннях прохідність менша, ніж у холах, магазинах, бутиках. На поверхні вінілової плитки не залишається слідів від взуття та легких меблів. Матеріал витримує середні навантаження, стійкий до подряпин та вм'ятин.

Вінілова плитка 0,4 мм підходить для домашніх коридорів, вітальні, кухні, тих приміщень, в яких навантаження на підлогу максимальне. Також такі колекції підбирають для офісу та готелів. Рекомендуємо в цьому випадку стелити плитку в приміщеннях із середнім рівнем прохідності. Матеріал відповідає 32 класу стираності.

Як вибрати вінілову плитку?

Звертайте увагу на такі деталі:

  • клас стираності, підбирайте матеріал відповідно до призначення приміщення та інтенсивності використання квадратних метрів;
  • товщина захисного шару, від якої залежить стійкість до навантажень;
  • дизайн моделей — під паркетну дошку, кам'яну підлогу або кахельну плитку;
  • замковий або клейовий спосіб укладання.

На сайті mirpola-dekora.com.ua представлена бельгійська вінілова плитка 0,4 мм, яка зробить підлогу красивою, стильною та довговічною. Ви можете замовити колекцію від бренду з Південної Кореї, яка відповідає високим стандартам якості.

Читати все