Вінілова плитка захисний шар 0,3 мм

Що потрібно знати про захисний шар вінілової плитки?

Вибираючи покриття для підлоги, варто звернути увагу і на товщину захисного шару. Від цього параметра залежить довговічність та привабливість вінілової плитки. Моделі з тонким шаром прослужать недовго, їх рекомендують стелити в будинках, де ходять босоніж або в м'яких шкарпетках. До таких колекцій відноситься вінілова плитка із захисним шаром 0,3 мм.

Для комерційних приміщень з високою прохідністю варто вибирати покриття для підлоги із захисним шаром від 0,55 мм. Такий матеріал бере на себе основне навантаження, тому важливо, щоб полотно було надійним та міцним. Виробники випускають вінілову плитку із захисним шаром від 0,1 до 0,7 мм.

Вибираючи покриття для підлоги, пам'ятайте, що 60% вартості матеріалу припадає на захисний шар. Виробники дешевих моделей можуть заощаджувати саме на цій частині продукції, вказуючи неправильні дані. Тому в інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» продаються колекції лише перевірених брендів, які вказують точні характеристики вінілової плитки.

Де використовують ПВХ плитку із захисним шаром 0,3 мм?

Якісне покриття для підлоги важливе не тільки для офісів, складів і магазинів, але і для будинку. Матеріал підбирають такий, щоб по підлозі було приємно ходити навіть босоніж. Сучасною альтернативою натуральному дереву та кахлю стала вінілова плитка.

Сьогодні можна купити покриття для підлоги, виконане під:

  • дерево;
  • камінь;
  • плитку.

Для квартири, котеджу, дачі рекомендовано вінілову плитку 0,3 мм. Ця цифра позначає захисний шар, який робить матеріал стійким до подряпин, навантажень, зовнішнього тиску. Таке покриття для підлоги використовують у приміщеннях, де не ходять у взутті, а переміщення меблів мінімальне.

Читати все