Вінілова плитка захисний шар 0,5 мм

Вибираючи матеріал для фінішного оздоблення підлоги, людина хоче отримати не лише гарне виріб, а й міцне, довговічне покриття. Щоб покупка була успішною, варто звернути увагу на технічні характеристики продукції. Для вінілової плитки таким ключовим моментом є товщина захисної кулі.

Цей параметр впливає на довговічність покриття для підлоги. Куля захищає декоративне оформлення та основу плитки, підтримуючи оптимальний вигляд та стан підлоги. Для поміщень з високою інтенсивністю використання рекомендуємо підбирати матеріали високого класу стирання.

Для офісу, готелю, студії рекомендуємо вибирати вінілову плитку 0,5 мм. Такі колекції підбирають і для дому, щоб матеріал служив максимально довго, не вимагаючи ремонту та оновлення. По підлозі можна ходити у взутті, пересувати меблі без слідів. Поверхня збереже чіткий малюнок дерева, каміння чи інше дизайнерське оформлення.

Де купити вінілову плитку 0,5 мм?

«Світ підлоги та Декору» пропонує жителям України вибрати покриття для підлоги від провідних виробників зі всього світу. У нашому каталозі вінілові плитки з Бельгії, Німеччини, Турції, Південної Кореї та інших країн. Працюємо з перевіреними виробниками, які дотримуються загальноприйнятих стандартів.

Цікаво, що 60% вартості вінілової плитки посідає захисну кулю. Тому ціни на матеріал не можуть бути дешевшими. Занижуючи вартість, виробник заощаджує на компонентах, що захищає основу від навантажень та дефектів. У «Світ підлоги та Декору» вінілова плитка 0,5 мм відповідає високим стандартам, прослужить довго як у квартирі, так і в офісі. Це сучасний матеріал, з яким легко обновити підлогу, зробити її красивою та стійкою до зовнішніх впливів.

Читати все