Вінілова плитка під дерево

Чому варто купити вінілову плитку під дерево?

Красива дерев'яна підлога — це дороге задоволення, яке потребує великих фінансових вкладень, правильного догляду та підтримки оптимального мікроклімату у приміщенні. Але що робити, якщо хочеться створити затишний та комфортний будинок?

Сьогодні на будівельному ринку представлено багато покриттів для підлоги, які замінять дощату підлогу або паркет. Одним із таких є вінілова плитка під дерево. Це сучасний матеріал на основі полівінілхлориду. Верхній декоративний шар повторює рисунок натурального дерева. Завдяки високій якості друку стало можливим точна передача будь-якого малюнка до найдрібніших подробиць.

Ви можете вибрати вінілову підлогу:

  • під дуб;
  • горіх;
  • червоне дерево;
  • сосну та інші породи.

Поверхня виглядатиме естетично, благородно, створюючи в інтер'єрі відчуття затишку та домашнього тепла. Перевагою вінілової підлоги під дерево є його стійкість до високої вологості та перепадів температур. Такий матеріал можна стелити навіть на кухні та у ванній, де контакт з водою неминучий.

Вінілову плитку в дитячу буде також доречна. Це безпечний для здоров'я матеріал. За ним легко доглядати, він втрачає вигляд при щоденному прибиранні миючими засобами. Дерев'яна плитка у вітальні зробить інтер'єр затишним, стильним та теплим. Натуральна підлога актуальна як у класичній, так і в сучасній обстановці.

Де купити плитку під дерево на підлогу?

«Світ Підлоги та Декору» — це каталог сучасних підлогових покриттів. Серед матеріалів – паркет, ламінат, вінілова плитка. Особливу популярність мають покриття для підлоги під дерево. Дерев'яний відтінок, природний малюнок благородно виглядає в інтер'єрі, приємний для ока, створює відчуття домашнього затишку.

Зробити недорогу підлогу в кімнаті допоможе вінілова плитка. Цей матеріал має привабливу ціну, довговічний та стійкий до пошкоджень, вологості та перепадів температур. Верхній декоративний шар під дерево захищений спеціальним шаром, що не стирається з роками.

Читати все