Вінілова плитка

Плюси використання плитки з вінілу

Сучасну вінілову плитку використовують як у комерційних приміщеннях, так і у житлових. Це якісний універсальний матеріал, який легко стелити на підлогу. Для покриття не потрібно особливої підготовки основи. Якісний матеріал робить поверхню рівною, акуратною, придатною для щоденного використання. Виріб випускається у вигляді планок, імітуючи дерево та плиток.

Виготовляють матеріал із спіненого ПВХ, при цьому всі компоненти пройшли через екологічне тестування. Плитка не містить шкідливих добавок, які раніше використовували в дешевих покриттях для підлоги.

Переваги підлоги з вінілу:

  • 100% водостійкість покриття, завдяки чому його можна використовувати у ванній, санвузлах, кухнях;
  • стійкий до звичайних подряпин і вм'ятини;
  • тихий матеріал, що не створює шуму при ходьбі;
  • підходить для теплої підлоги;
  • стійкий до перепадів температур, можна використовувати в неопалюваних приміщеннях;
  • монтується за допомогою замкових з'єднань або клейової основи.

Вінілова плитка в Україні: де купити?

Плитка з вінілу недорого — це одна із причин популярності матеріалу. Виріб стійкий до зношування або легко монтується. Зовнішній вигляд під дерево чи бетонну плитку дозволяє створити будь-який інтер'єр комерційного чи житлового призначення. Ціна моделей залежить від технічних характеристик та бренду.

Вибрати плитку з вінілу варто в каталозі «Світ Підлоги та Декору». Тут відібрано колекції провідних європейських та азіатських виробників. Зручно підбирати матеріал за кольором, товщиною та видом з'єднання. Якісний та чіткий малюнок створить необхідну обстановку та атмосферу. Плитка для підлоги під дерево або камінь підходить для приміщень в класичному і сучасному інтер'єрі. Замовити плитку для підлоги з вінілу можна у будь-який населений пункт України.

Читати все