Вінілова плитка товщина 2 мм

123 
123 

Вибираючи вінілову плитку, варто звернути увагу не тільки на зовнішнє оздоблення, але й інші характеристики. Одним з важливих параметрів при покупці є товщина покриття для підлоги. Від цього параметра залежить:

  • зносостійкість плитки;
  • спосіб з'єднання;
  • довговічність.

Вінілова плитка 2 мм — це найтонший матеріал для фінішного оздоблення підлоги. Таку продукцію можна зустріти у колекціях південнокорейських виробників. Матеріал з'єднується клейовим способом. Через невелику товщину покриття варто укладати на підготовлену чорнову підлогу, щоб уникнути нерівностей.

Ціна на вінілову плитку 2 мм нижча, ніж на інші колекції. Це бюджетний варіант, для тих, хто шукає просте та універсальне покриття. Дешева вінілова плитка відповідає стандартам якості, безпечна в експлуатації.

Плитку ділять на класи в залежності від характеристики та властивостей. Моделі з мінімальною товщиною відносяться до 23-31 класу. Це матеріали для побутового використання. Укладають вінілову плитку у квартирах з невеликою прохідністю. Матеріал підходить для житлової кімнати чи кухні. Служить тонка вінілова плитка близько 6 років.

Захисний шар у плитки 2 мм становить 0,3-0,5 мм. Він складається з вінілу, який запобігає передчасному стирання, вицвітання декоративного шару. В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» тонка вінілова плитка під дерево представлена у кількох колекціях та відтінках на вибір.

Читати все