Вінілова плитка товщина 5 мм

Ще однією затребуваною категорією в нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» є вінілова плитка 5 мм. Такий матеріал відрізняється більшою товщиною, а це означає, що продукція стійка до зносу.

Чому варто купити вінілову плитку 5 мм?

Для тих, хто цінує міцні та довговічні матеріали для підлоги, створені колекції з максимальним зносостійким класом. Це вінілова плитка завтовшки 5 мм, яка відноситься до 43 класу. Такий матеріал витримує велике навантаження, не деформується під час механічних впливів.

Цей тип вінілової плитки відноситься до універсальних. Його можна використовувати:

  • у житлових приміщеннях квартир, будинків;
  • у готельних комплексах;
  • офіси, кафе, комерційні простори;
  • торгових приміщеннях та складах.

Такий варіант покриття для підлоги підійде для всіх приміщень, які регулярно використовуються. Міцний матеріал у житлових квартирах прослужить до 20 років, у комерційних — до 6 років.

Ще однією особливістю є те, що це вінілова плитка на замку. Це надійне з'єднання, яке витримує будь-які навантаження, не перегинається. Таке покриття можна використовувати на будь-якій підставі, воно справляється з будь-якими нерівностями та дефектами перекриттів.

Скільки коштує вінілова плитка у Києві?

Ціна покриття для підлоги залежить від ряду факторів: країни-виробника, технічних характеристик, декору. Вартість вінілової плитки 5 мм вище, ніж у тонших моделей. Такий матеріал служить довше, а також має зручну систему з'єднання — замкову. У нашому каталозі ПВХ-плитка даної категорії представлена бельгійськими та німецькими виробниками.

Дизайн відрізняється вишуканими малюнками та рішеннями. Це плитка під камінь, мармур та натуральне дерево. Завдяки сучасному фотодруку можна максимально точно копіювати візерунок природного походження. Таку продукцію можна використовувати для оздоблення дорогих інтер'єрів.

Читати все